Ласкаво просимо в СРАКА! — крутий проект Інтернет-радіо Кузьми, який варто знати

в "Блоги"

«Своє радіо Андрія Кузьменка», або просто «Радіо-S.R.A.K.A», продовжує підіймати настрій українців голосов кумира та світовими хітами у стилі new wave, new romantic, nu disco!

Кузьму складно уявити без жартів. Відвертий аж до сліз, серйозний соціальний філософ, він не любив надто серйозних людей, поведінкових шаблонів та негативістського ставлення до речей. Скрізь і завжди складну, а місцями й гірку правду життя Кузьма змащував доброю дозою гумору, будучи при цьому людиною та музикантом надзвичайно обдарованим.

Його особистий творчий, музично-естетський проект — радіо, де зібрані плейлисти, котрі роками завжди і скрізь супроводжували музиканта в дорогах, за кермом улюбленого авто, вдома, на студії. Послухати добірку крутого музла, зі смаком відібраного для нас самим Кузьмою, часто таки досить інтелектуально навантаженого, — хіба то не суперова нагода музично поестетствувати та познайомитись з талановитими іноземними виконавцями, треки яких рвали світ протягом не одного десятиліття?

«Радіо S.R.A.K.A. (Своє Радіо Андрія Кузьменка) — то є радіо улюбленої музики Кузьми Скрябіна, де крім пісень ржачні вставки у вигляді псевдореклами і псевдоспічів відомих людей. Одним словом — 100% комфорту, особливо для любителів new wave, new romantic, nu disco», — повідомляється на ресурсі для кожного, хто вперше знайомиться із ним.

Особисто я одразу додала його в закладки і успішно не парюся щодо пошуку симпатичних треків для власного плейлиста. Буває достатьно увімкнут Інет та «Радіо-S.R.A.K.A». Настрій гарантовано. Перевірити — не складно. На ресурсі є форум, тож можна долучитись до обговорення музики, тут також часто спілкуються фани творчості самого «Скрябіна».

Особливої уваги варта так звана цілком патріотична і так звана «псевдореклама» на радіо. Класичних рекламних блоків тут немає. Натомість голос Кузьми час від часу, у властивій йому, впізнаваній і дещо безпонтовій манері повідомляє, що наразі таки доведеться прослухати соціальну рекламу. Виглядає це приблизно так:

«Соціальна реклама на РАДІО_СРАКА: перестань думати сракою, увімкни музику й допоможи Батьківщині!» Або так: «Hi i Jon Bon Jovi and this is my new song!.. — А нам до сраки 🙂 Радіо-S.R.A.K.A. І ніякого Джона Бон Джові!..» Ну або ще так: «А тепер прогноз погоди: на Україні — повна S.R.A.K.A!»

Гарного Вам настрою, музичного смаку і кайфу від світлої в емоційному сенсі хвилі Радіо з назвою, яку забути складно! Своє Радіо Андрія КузьменкА!! Тож, ласкаво просимо в СРАКА, як любив повторювати сам Кузьма)

P.S.: і будьте обережні — ненормативна лексика на Радіо-S.R.A.K.A. таки смішить!!! 😉

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

17 − 3 =