«Так і передайте своєму куму!» — Жадан передав «привіт» Путіну через Медведчука

в "Блоги"

Всесвітньо відомий український письменник Сергій Жадан, наш сучасник, якого літературні критики вже давно охрестили Пророком, алегорично пояснив товаришу Путіну, яка доля чекає на занадто амбітних послідовників Гітлера. Привіт Російському вождю український Геній від літератури передав через його кума — Віктора Медведчука, який сумнівається у якості та масштабі обдарованості українських літераторів. Жадан, як завжди, respect, ну що тут додаси?

 

«Тут у нас із Віктором Медведчуком сталася літературознавча дискусія,» — зазначив письменник на власному пабліку у ФБ. — «Коментуючи мої слова про те, що українсько-російська війна поки що не дала українських Ремарка та Гемінгвея, Віктор Медведчук приходить до висновку, що навіть якби вони з’явились, то були б відштовхнуті сучасною вітчизняною літературою та видавцями, з огляду на їхній (літератури та видавців) псевдопатріотичний угар,» — і доклав скрин висловлення самого Медведчука.

Сергій на коментар пана Віктора відповів таке, і пішов думкою дещо далі, від літератури та справи видавничої — прямісінько в політику.

«Не готовий сперечатися з Віктором Медведчуком на тему природи гуманізму українського книговидавництва, але щодо війни хотів би сказати таке:

пане Медведчук, цілком можливо, що ця війна не дала (поки що) Україні свого Гемінгвея, але вона напевне дала Росії свого Гітлера. Можливо, в нього за вікном нині 1939-й, можливо, 1940, цілком можливо навіть, що він готується до свого 1941-го».

Джерело зображення — мережа

Але річ у тім, що історія кожного Гітлера так чи інакше завершується 1945-им. Це вам будь-який Гемінгвей скаже.

Так і передайте своєму куму.

Жадан, спасибі за рішучість говорити і називати речі «власними іменами», хоч і алегорично!

З глибокою повагою і шаною, $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

1 × 2 =