У Кременчуці стартувала третя Академія волонтерства для активної молоді

в "Город"

Сьогодні, 1 березня у приміщенні Молодіжного Парламенту Кременчука вже втретє стартував проект «Кременчуцька академія волонтерства». Співорганізатором проекту став Молодіжний парламент за підтримки міської влади. На першій зустрічі були присутні представники медіа та віце-мер з питань молодіжної політики Кременчука Руслан Проценко. Детальніше — далі.

Організували проект Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, Управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.

Мета проекту – навчити активну молодь не лише бачити проблеми навколо, але і робити кроки для того, аби вони вирішувались. Згідно задуму організаторів, майбутні волонтери ознайомляться із кількома темами. Розгляд однієї теми включатиме вивчення питання, спілкування із вже досвідченими волонтерами, відео-лекції та, найповніше, — реалізацію нехай і невеличкого, але першого справжнього проекту.

Знайомство віце-мера Руслана Проценка з майбутніми молодими волонтерами Кременчука

— Коли задумали цей проект, перш за все хотіли, аби він був практичним, а не теоретичним. Це – основне наше завдання. Хочемо, аби всі випускники вже мали досвід роботи над конкретними проектами в різних соціальних аспектах та знайомих. Ми сподіваємось, що один раз долучившись до доброї справи вони назавжди поселять у своєму серці добро, — зазначають організатори.

Навчання у Академії триватиме два з половиною місяці та завершиться 15 травня. Протягом цього часу юні волонтери мають встигнути втілити відразу п’ять проектів на кожну із обраних організаторами тем:

* робота у рамках допомоги тваринам;

* благодійність;

* робота із людьми похилого віку;

* проведення благодійних акцій для дітей із сімей, які знаходяться у соціальних установах міста та у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах;

* екологічні акції.

— І нехай ці проекти будуть невеличкими, нехай вони не вирішать всіх проблем просто тут і просто зараз. Але кожен волонтер пам’ятає головне гасло і девіз будь-якої волонтерської роботи «Ми не зможемо врятувати всіх. Але ми врятуємо більше, ніж ті, хто навіть не спробує. Разом ми зможемо більше!- додають активісти.

За першими кроками юних волонтерів можна спостерігати тут: https://vk.com/kav_2017

Контакти організаторів: kmkmo2016@ukr.net

gazeta.net.ua

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

семь + шесть =