Британська Рада розвиватиме активних громадян Кременчука

в "Город/Постер"
У Кременчуці пройдуть кількоденні тренінги для Активних громадян за підтримки Британської Ради. Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» запрошує всіх бажаючих кременчужан взяти в них участь  — за попередньою акредитацією.

Прагнете долучитися до проекту, який діє більше 8 років та реалізується більше ніж у 40 країнах Європи, Близького Сходу, Північної Африки, Південної та Східної Азії? Почніть з участі в тренінгу!

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Метою проекту є сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Учасникам пропонується: 
• Удосконалити розуміння себе та інших людей навколо, що знадобиться для планування успішних суспільних змін.
• Дізнатися про можливості суспільного діалогу і соціального розвитку.
• Навчитися розробляти власні проекти соціальної дії та писати грантові заявки.
• Отримати можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів від Британської ради на реалізацію соціальних проектів (обсяг: до 500 фунтів (15 000 грн.).
• Отримати сертифікат учасника за результатами тренінгу та можливість продовжити навчання на всеукраїнських та міжнародних семінарах і тренінгах Британської Ради.

Тренінги стартують 20-ого січня о 17:00. Продовжаться 21-ого та 22-ого січня (2 повних дні). Кременчужан чекатимуть за адресою: вул. Шевченка, 35, м. Кременчук. Вхід з двору.

Участь у тренінгах безкоштовна.

Кількість учасників обмежена. Обов’язкова присутність на весь час тренінгу.

Для участі слід попередньо заповнити анкету!

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

два + 6 =