«День Святого Миколая видався на славу!» — кременчуцька активістка

в "Блоги/Город"

Вчора, 19 грудня, кременчуцька активістка та член оргкомітету Кременчуцького дебатного клубу Юлія Князєва опублікувала черговий пост, в якому розповіла про те, як провела свій день. Дівчина традиційно виконує п’ять заповітних завдань протягом дня і звітує про це в соцмережах. Сьогоднішній день дещо відрізнявся від попередніх концентрацією благодійних та сюрпризних моментів, що випали його долю. І це не дивно, адже сьогодні сталось тепле, щире й світле свято — день Святого Миколая. Текстовий та фотозвіт Юлії наведено нижче.

1. Святі Миколайчики
Напевно, я непогано поводила сеье у цьому році,тому вранці на мене очікував приємний сюрприз від Миколая. Смаколики, увага, тепло та милі дрібнички! Чудовий початок дня!

2. Щасливі діти
У Кременчуці діє світла, добра та надзвичайна акція «Святий Миколай – дітям». Вона допомагає знедоленим малюкам, що потребують суспільної підтримки, відчути трохи турботи та отримати крихітку казки у цей святковий день. Особливо милим є те, що останні кілька років ці беззахисні грудочки няшества почали писати листи Миколайчику, в якому розповідають про свої мрії та бажання. А потім волонтери разом з усіма жителями нашого (і не тільки нашого) міста намагаються втілити їх у життя. Так ось сьогодні мені поталанило відвідати кілька закладів, де діти отримували те, що прохали у дідуся. Не хочу більше слів. Просто подивіться на ці щасливі обличчя.

3. Посиденьки у найкращого куратора

Мій куратор в університеті – це найкращий куратор з усіх можливих. Серйозно. Важко уявити більш турботливу, щиру та чуйну людину! І якось так випало долею, що вона Миколаївна … І у зв’язку з цим у нас є традиція кожного року на Миколая приходити до неї у гості! Ми п’ємо чай, жартуємо, спілкуємось на найрізноманітніші теми та просто релаксуємо. Як ви розумієте, це трапилось і сьогодні. Подібні вечори – завжди рідкість. Вони атмосферні, просякнуті якоюсь легкістю та пустотливістю!

4. Різдвяний подарунок

Після чаювання з найкращим кураторам вдомамене очікувала посилка з Америки від моєї милої, ніжної та романтичної подруги Вікторії. Шоколадки, традиційні різдвяні льодяники, різдвяний набір Starbucks! Важко якось переоцінити кожну деталь цієї посилки. Це і різдвяний папір, в який був старанно запакований майже кожний елемент, і листівка, власноруч підписана на англійській мові подруга. Просто «дякую» буде замало. Люба, хочу, аби ти знала, що подарувала мені величезний шматок радості! І я вже сиджу і думаю, як відплатити тобі за це! Люблю, ціную, міцно обіймаю!

5. Повернення «5 речей»
Нарешті це трапилось! Я довго відкладала, але далі так тривати не могло! Сьогодні вранці вирішила, що таки напишу свої «5 речей» знову! Після чого на мене очікувала безліч сюрпризів! Збіг? Не думаю!

Отакий святковий вийшов «Святий Миколай»!

#список_справ #5_речей #вдячність #криза21року #mykolaj_kremenchuk#святий_миколай #сюрприз #добро #діти #мпк #посилка

Редактор $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

13 − 5 =