Допоможи італійському волонтерові адаптуватись у Кремені!

в "Город/Постер"

У Кременчуці серед місцевих шукають ментора для італійського волонтера! Прекрасна нагода познайомитися з носієм іншої кульутри, подружитись та обмінятись інтернаціональним досвідом — прекрасна нагода для зацікавлених у мультикультирних зв’язках та неформальній освіті кременчужан.

У кременчужан є нагода виступити супроводжуючим для італійського волонтера, котрий приїздить до нашого міста з культурною метою. Сприяти та допомагати в адаптації громадянину Італії зможе бажаючий кременчужанин чи кременчужанка зі знанням англійської. Волонтаріат триватиме два місяці.

— До нас їде італійський волонтер! І ми шукаємо ментора для нього. Хто хоче взяти на себе таку відповідальність? Що робить ментор? Допомогає іноземному волонтеру адаптуватися в Кременчуці й Україні взагалі 🙂 За подробицями — звертайтеся в пріват! — повідомили організатори приїзду волонтера з кременчуцького євроклубу.

Хто ж такий ментор? Ось що повідомляї Вікіпедія:

Ментор —  людина, що самостійно встановлює інтенсивність та напрямок навчання. Завдання ментора — допомагати тоді, коли просите про допомогу. І хоча ці два терміни часто вживаються як синоніми, доволі суттєву відмінність між наставниками та менторами. Перший призначається організацією, щоб допомогти досягнути цілі компанії, другого вільні вибрати, щоб досягнути індивідуального зростання.

Редактор $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

тринадцать + 3 =