Старт акції «Серце до серця» завтра відбудеться у Кременчуці

в "Город"

Завтра, 6 березня, о 15:00 у великій залі Кременчуцької міської ради планується проведення прес-конференції під час якої будуть підведені підсумки ХI Всеукраїнської акції «Врятуй життя дитини» благодійного фонду «Серце до серця» та дано старт ХII Благодійної акції «Серце до серця» — «Я хочу бачити життя». Під час заходу будуть видані скриньки на кожний заклад та роздаткові матеріали.

Варто зазначити, що за результатами попередньої акції кременчужанами у 2016 році було зібрано 171 400,00 гривень, які було спрямовані на закупівлю обладнання у Кременчуцький міський пологовий будинок. Цього року усі зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання для дітей з вадами зору, яке буде встановлене у Кременчуцькій міській дитячій лікарні.

— Ми щиро дякуємо Вам за постійну допомогу та підтримку під час реалізації акції та запрошуємо на прес-конференцію, яка відбудеться 06 березня 2017 року о 15:00 у великій залі Кременчуцької міської ради, — звертаються до активістів та усих, хто приймав участь в акції, організатори.

gazeta.net.ua

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

2 × 1 =