Хто і як привітав Кременчук із Різдвом?

в "Город"

Як керівники міста та діячі культури привітали кременчужан з Різдвом Христовим у соцмережах — ми розкажемо і покажемо вам прямо зараз.

Віце-мер Руслан Проценко поділився фотосвітлиною кременчуцької цьогорічної гордості — зеленої красуні, що радує жителів міста на центральній площі Кременя від початку новорічних свят.

Фото віце-мер підписав так: «Святий вечір у Кременчуці!!!»

Відомий кременчуцький художник Олексій Рубанов, що вже традиційно кілька разів представляв не тільки наше місто, а й всю Україну на міжнародному щорічному бієнале в Пекіні, розмістив на власній сторінці у Facebook фото полотна власного написання, створеного маслом. Картина називається «РІЗДВО».

Відома українська письменниця родом з Кременчука Наталія Лапіна також поздоривила друзів та всіх українців з Різдвом, підписавши свій пост таким чином: Христос рождається!

Письменниця справно вітає земляків та прихильників власного літературного таланту у спільноті Facebook з новорічними святами, за що ми їй дуже вдячні!

Ми приєднуємось до побажань і висловлюємо сподівання, що Різдво таки принесе в наші домівки і країну довгоочікуваний мир, а в серцях кременчужан та всіх українців, не дивлячись на морози, сніг та штормові попередження, пануватимуть тепло, злагода і надія!

Редактор $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

7 + 20 =