Кременчуцькі спортсмени влаштували майстер-клас для вихованців колонії

в "Город"

Щорічний майстер-клас, а також змагання з підтягування, армрестлінгу та жиму гирі вагою 16 кг влаштували для вихованців Кременчуцької виховної колонії представники Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з кременчуцькими спортсменами. Подія відбулась в переддень дня Святого Миколая, 18 грудня. Зустріч пройшла в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!»

Спортсменів-волонтерів представили президент клубу «Титан» Віталій Островський, який є призером чемпіонату світу з пауерліфтингу, Влад Гаврилюк – переможець обласних змагань із workout, Олександр Циганій – призер обласних змагань з армспорту. А також Олег Медведенко – директор Кременчуцького центру «Спорт для всіх».

Показові виступи спортсменів викликали у вихованців колонії чимало запитань. Тож, Віталій Островський навіть влаштував для них майстер-клас щодо теми результативності у спорті.

Спортсмени спілкувалися з хлопцями, розповіли про переваги власних видів спорту та його загальні можливості.

Завданням акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» є популяризація здорового способу життя та соціальна адаптація вихованців навчальних закладів закритого типу.

Нагадаємо, що 9 грудня поточного року в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» вихованці Кременчуцької спеціалізованої загальної школи Полтавської обласної ради також зустрічалися та спілкувалися з гравцями баскетбольного клубу «Кремінь» (головний тренер Сагай Борис). Учасники баскетбольної суперліги навіть влаштували для них спільне тренування.

Інфа — прес-служба Кременчуцького центру «Спорт для всіх»

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

тринадцать − 8 =