Кременчужан запрошують взяти участь у Благодійному аукціоні побачень

в "Город"

В 2017 до Кременчука повернувся Благодійний аукціон побачень, який проходить в рамках акції «Серце до серця». Гроші, зібрані під час аукціону, підуть на купівлю медичного обладнання для лікування зору у найменших кременчужан. Аукціон триватиме до полудня 1 квітня. Аукціон стартує 1 березня.


До участі в аукціоні запрошуються всі бажаючі віком від 16 років. В його ході відбудеться збір коштів на благочинні цілі. Максимальна ставка визначить переможця аукціону, який за сумму благодійного внеску отримає контакти людини, що сподобалась найбільше.

Ставки робитимуть прямо під фото в альбомі участників у групі івенту.

— Як усе відбуватиметься? Тобі сподобалась людина — ти зробив ставку. Стартова ставка — 20 гривень. Втім сенс у тому, що ставки можна перебивати, адже у кінцевому результаті саме людина, яка зробила найбільшу ставку, виграє побачення. Всі учасники усвідомлюють той факт, що їм доведеться мати побачення з тими учасниками, котрі зробили максимальні ставки. І хто це буде — стане відомо в останній день аукціону! Ну і, звісно ж, з тими, кого вони самі оберуть і «викуплять». Таким чином, в результаті аукціону у кожного учасника може відбутися як мінімум одне, а то і два побачення, — пояснює координатор аукціону Юлія Князєва.

Щоб подати заявку на участь в аукціоні, слід дотриматися двох наступних умов:

— слід мати вік не менше 16 років;

— потрібно відправити фотографію, ім’я та прізвище, пару рядків про себе організатору заходу Князєвій Юлії.

Щоб придбати побачення організатори пропонують пройти наступні кроки:

— зробити ставку під фотографією вподобаної людини в рамках аукціону;

— якщо на момент закриття аукціону 1 квітня о 12:00 ваша ставка найбільша — прийти з благодійними внесками в офіс Молодіжного Парламенту Кременчука, віддати вказану суму і отримати контакти людини, яка піде з вами на побачення;

— відправити організаторам фото з побачення.

Сторінка дівчат проекту для голосування ТУТ.

Сторінка хлопців для голосування ТУТ.

Таким чином, організатори заходу пропонують кременчужанам допомогти дітям та знайти нових друзів.

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

пять × четыре =