Кременчужанам покажуть виставу про складнощі виховання від закарпатських дітлахів

в "Город/Постер"

Сімейний центр «Лелека» запрошує кременчужан-батьків взяти участь в незвичайному соціальному проекті. Це спектакль на актуальну тему дитячо-батьківських відносин від юнацької театральної студії «Чіга-Біга» із Закарпаття за участю організації YMCA.

ПЕРЕДУМОВИ створення вистави/проблематика

У зв’язку з нестабільним економічним станом в країні чимало дорослого населення виїжджає за кордон у пошуках достойнішого заробітку. Більша половина серед них вже має власну родину, дітей. Нажаль, перебування батьків у постійному напруженні через пошук грошей спричиняє нестачу батьківської уваги до дітей, через що моральний розвиток останніх відходить на задній план. Такі тенденції не сприяють вихованню всебічнорозвинених, психічно здорових українців, стосунки ж між батьками та дітьми за таких обставин все більше вимірюються матеріальними подарунками.

ОПИС ВИСТАВИ

Ідея для драматургії написана дітьми із Закарпатського села, тому і дія відбувається в одному із сіл Закарпаття. Мати – вихователька дитячого садочка, що проживає з двома дочками віком 19 та 13 років. Через низьку зараплатню та несплату аліментів від батька, вона вирішує поїхати на заробітки до Італії. Молодша дочка – Ліза, благає маму залишитись, але її ніхто не сприймає сер’йозно – «мала й нічого не розумієш». Тоді Ліза влаштовує різноманітні божевільні вчинки, щоб не дати мамі виїхати.

УЧАСНИКИ ВИСТАВИ

Актори: Тетяна Бєлоусова, Ярослав Русанюк, В’ячеслав Кошан, Маріанна Русанюк, Ольга Кострець ( Олеся Жирош ), Марина Грига ( Руслана Марушкей).

Вистава відбудеться за адресою вулиця Шевченко, 35 у Кременчуці.

12 февраля в 10:30 — 12 февраля в 12:00

Попередня реєстрація на івент ТУТ

Опублікувала Вілена Порядко

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

5 × три =