Кремінь розпочав вшанування пам’яті жертв голодомору 32-33 років

в "Город"

Сьогодні, 25 листопада, у Кременчуці об 11:00 розпочався загальноміський мітинг, присвячений пам’яті жертв голодомору  32-33 років минулого століття в Україні. Мітинг триває наразі біля  пам`ятного знаку «Жертвам голодомору» на Воскресенському кладовищі. 26 листопада наша країна вшановує пам’ять жертв геноциду Українського народу – голодоморів 1932-1933, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.

kwak2y5ubzm
Завтра, 26 листопада, о 16-ій годині, Кременчук приєднається до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу. У цей день на площі Незалежності традиційно відбудеться акція «Запали свічку», під час якої буде викладено із запалених свічок великий хрест.

Міська влада запросила кременчужан долучитися до акції та ввечері виставити на підвіконня власних домівок запалені свічки, на згадку про померлих земляків.

Також влада висловила прохання до керівників підприємств різної форми власності, закладів та установ міста  з проханням у цей день на адміністративних будівлях приспустити державні прапори та обмежити проведення розважальних заходів.

Пам’ятаймо, це потрібно не мертвим, це потрібно живим! — наполягають чиновники.

Джерело — Типовий Кременчук

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

1 × три =