Про актуальність «білої безмовності» у сучасні зимові дні..

в "Город"

Юнацький відділ ЦБС для дорослих Кременчука радить найбільш зимові книги читачам, які не уявляють морозного відпочинку без емоційного художнього чтива під теплим в’язаним пледом із затишною чашкою імбирно-лимонного чаю в руках. Цього разу пропонується зконцентрувати увагу на творах класика американської та світової літератури Джека Лондона, що дивом не втрачають своєї актуальності із часом.

Північ Джека Лондона – край з однозначними законами, за не дотримання яких людині чи тварині покарання може бути тільки одне – смерть, без суду і слідства. Смертей у «північних» творах Лондона багато, різних: героїчних, безглуздих, трагічних, заслужених. Але – дивна річ – у міру занурення в білу безмовність Аляски читач не набирається страху, а позбавляється від нього.

Дитяче фото автора, ну просто Лео Ді Капріо тобі!..

Смерть усвідомлюється як частина життя. І це помітно врівноважує і заспокоює. Розповіді Лондона надають мужності, сил, бажання боротися і перемагати – а хіба не ці якості так необхідні для продовження змістовного життєвого шляху, особливо взимку? 🙂

На думку досвідчених бібліотекарів, «Північні оповідання», «Біла безмовність»,  «Любов до життя», «Закон життя»,  «Північна Одіссея», «Розпалити багаття» втраплять у сезон!

Американська марка із зображенням портрету письменника

Приємного читання!

Саме так виглядає біла безмовність, про яку писав Джек Лондон, на світлинах сучасних фотомайстрів

Опублікувала Вілена Порядко

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

одиннадцать + 12 =