«Робіть, те, що маєте, і матимете те, що бажаєте!» — режисер кременчуцького театру АСКАЛ Макс Воройбов

в "Блоги/Город"

Нарис про публічну творчу особистість кременчука — засновника та режисера театру АСКАЛ Максима Воройбова — до редакції GAZETA  надіслала участниця проекту Альтернативної школи журналістики «Media Base» Анастасія Зімниця. Захоплення обдарованістю зрілої особистості надихає. Творімо!

Режисер і актор театру АСКАЛ, кременчужанин Максим Воробйов

У світі сила силенна людей, а справжньої уваги заслуговують одиниці. Є думка, нібито себе легше віднайти у місті з великими можливостями,  та так чи інакше, себе непросто зарекомендувати, визначившись із тим, до чого лежить душа.

Втім люди, яким це вдалося, на щастя, існують. В тому числі, і в нашому місті. Тож, поговоримо про чудового майстра своєї справи Макса Воробйова, Людину з великої Літери, людину, яка розвиває культурне середовище нашого міста. Адже, театр —  саме те, чого відносно донедавна бракувало Кременчуку.

Макс народився у Кременчуці, закінчив ліцей №4, втім, як не дивно, без відзнаки. Він запевняє, що в шкільні роки був одним із найпроблемніших учнів. До 4 класу навчався за фізико-математичним профілем, а вже після усвідомив, що «то не його» і закохався в гуманітарні предмети.

Вже в старших класах Максим вирішив вступати на режисуру. Закінчив Харківський університет культури, а в студентські роки зрозумів, що це саме та справа, якій він готовий присвятити все своє життя!

Вже більше 20 років Максим Воробйов займається улюбленою справою і 17 з них — власним театром, який створив у Кремені — театр «АСКАЛ» — справа рук майстра. От тільки шкода, що місця для театру не знайшлося в Міському будинку культури!

На рахунку цього дивовижного театру 20 постановок, які мають більше 40 нагород. У вересні цього року, як повідомляє Макс, буде відкрито невеликий камерний театр у центрі міста, під його керівництвом. Вже там Макс планує проводити майстер-класи для бажаючих грати на сцені. Режисер викладатиме акторську майстерність і давати приватні уроки творчим особистостям.

Макс вважає, що пік його кар’єрного росту ще не настав, але він впевненний, що все ще попереду, а шалений успіх — не за горами. За те, ким є зараз, дуже завдячує своїй мамі. Переконаний, що весь навколишній світ сприяє нашому становленню, він впливає на нас і формат нашого мислення.

«Фото пробы. Спектакль «Хроника пикирующей снежинки» будет 28.02.2016 в ГДК» — сторінка режисера у ВК

Цікавим є той факт, що режисер запевняє — він не має натхнення, мовляв, його відсутність чи наявність для митця насправді чистої води нісенітниця.

— Натхнення не існує, існує тільки лінь і не лінь! Тож, просто працюйте.

Усім творчим людям Воробйов бажає одного — не боятися і все неодмінно станеться, як бажається.

Як багато тих, хто багато говорить і як мало тих, хто дійсно чинить за переконаннями, маючи їх. Макс Воробйов один з тих, хто творить Кременчук таким, яким ми його знаємо!

Автор Анастасія Зімниця, учениця проекту Альтернативна школа журналістики «Media Base»

#mediabaseua #mediabaseua_анонс#mediabaseua_скороговорки #mediabaseua_контент
#mediabaseua_lutsyk#mediabaseua_koeka#mediabaseua_smirnova #britishcouncil 

Редактор та куратор у проекті — $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

4 × 4 =