Спортивні новинки-2017 та всеукраїнські фестивалі — для кременчужан!

в "Город"

Напередодні Нового року директор центру «Спорт для всіх» Олег Медведенко розповів, яких спортивних сюрпризів чекати у Кременчуці у 2017 році, які спортивні події відбуватимуться у рамках діяльності центру та, взагалі, чому Кременчуку необхідний «Спорт для всіх».

Олеже, будь ласка, розкажіть про спортивні заходи, які проводить центр «Спорт для всіх» у Кременчуці.

— У нашого центру є кілька напрямків діяльності. Основний – це проведення всеукраїнський акцій та фестивалів на рівні Кременчука. Наприклад, у рамках програми «Спортивна зима» цього року ми облаштували та залили ковзанку на вулиці Миру, 28. Також, запросили на товариську гру з хлопцями цього району гравців із ХК «Кременчук». Те ж саме плануємо зробити і у 2017 році, як тільки дозволить погода. Влітку влаштовували чемпіонат із пляжного волейболу, естафети, квест та вікторину з олімпійських та неолімпійських видів спорту в таборах «Чайка», «Зоряний» та «Супутник». Пограти та поспілкуватися з дітьми запрошували відомих кременчуцьких спортсменів. Це вже у рамках програми «Спортивне літо». Проводили традиційні для Кременчука Всеукраїнські фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я» та «Рух заради здоров’я», під час якого у ліцеї №30, наприклад, вчитель фізкультури провів спільну ранкову зарядку для дітей та їхніх батьків. А ще займаємося паспортизацією та відновленням спортивних майданчиків у місті.

Але банери центру «Спорт для всіх» можна побачити і на інших міських фестивалях та змаганнях, які проводять у місті.

— Так. Ми допомагаємо організовувати або є партнерами кількох турнірів у Кременчуці. Це дворовий футбол та Шкільна баскетбольна ліга, військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), змагання з легкої атлетики та workout. Також допомагали з організацією «Extreme-zone». Тобто усіх тих спортивних заходів, у яких можуть брати участь непрофесійні спортсмени.

Чому центр проводить спортивні заходи для кременчужан, які просто захоплюються спортом, але не є у ньому професіоналами?

— В усьому світі зараз говорять, що спорт – це масова робота. Його не можна бачити лише у професійний лінії. Якщо дитина ніколи не буде легкоатлетом чи футболістом, що ж їй тепер, ніколи не займатися спортом? Має бути альтернатива: дворовий футбол, воркаут. Коли не треба платити ні за тренера, ні за зал. Під час таких змагань якраз і проявляються ті діти, які потім можуть піти у спортивну школу, записатися у Шкільну баскетбольну лігу чи самостійно шукатимуть той спортивний напрямок, який їм підходить, і займатимуться ним професійно. А ще ми популяризуємо спорт у дитячих навчальних закладах закритого типу, інтернатах, дитячій виховній колонії.

У 2017 році будуть спортивні новинки – те, що у Кременчуці раніше ніколи не проводили?

— Уперше у 2017 році плануємо організувати змагання зі стріт-болу. А також заплановано теніс-бол, за якого футбольним м’ячем через сітку, на зразок тенісу, грають два на два гравці. На ці змагання до нас планують приїхати команди з Києва та Харкова. А ще дуже хочеться організувати паркове орієнтування. І, можливо, велоквести. Також у перспективах – спільні тренування для кременчужан із йоги, пілатесу, армрестлінгу, боксу. Вони будуть розраховані на тих людей, які хочуть підтримувати своє здоров’я і фізичну форму на хорошому рівні. Проводитимуть їх, швидше за все, у парку «Придніпровський», на сцені літньої естради. Більш детально про всі ці заходи можна буде дізнатися у групах центру «Спорт для всіх» у соціальних мережах.

Що б хотіли побажати кременчужанам у Новому році?

— Нехай ці свята принесуть усім нам і нашим родинам добро, мир і достаток. Щоб у Новому році вийшло зробити все те, про що давно мріяли. Щастя, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Із Новим роком та Різдвом Христовим!

Редактор $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

два × 2 =