Стань частиною якісних змін у місті — бери участь в МЕТАМІСТІ у Кремені

в "Город"

Вже завтра, 6 вересня о 18:00 у малому залі Міського Палацу культури (бульвар Пушкіна,2) стартує проект міжміських взаємодій «Метамісто». Він розпочнеться зустріччю з усіма бажаючими долучитись до розвитку власного міста кременчужанами. Зустріч носитиме назву — Про Метамісто. Кременчук.

14232509_1311828445524629_1243273676364348654_n

— Проект є частиною урбаністичної програми Код Міста. Запрошуємо всіх, хто зацікавлений у розвитку міста, у створенні Муралу в Кременчуці, у кінопоказах фільмів фестивалю кіно і журналістики 86, у спілкуванні з непересічними творчими людьми з різних міст України, у навчальній програмі для менеджерів альтернативних культурних просторів…..запрошуємо!!! — написала на своїй сторінці у Facebook член ГО «Культурний діалог» Ірина Каць.

Нагадаємо, що Кременчук – перший серед 6 міст, де відбудеться проект міжміських взаємодій «Метамісто». 6 вересня команда Garage Gang Ґараж Ґенґ розпочне насичений місяць поїздок невеликими українськими містами, що є частиною трирічної урбаністичної програми «Код Міста».

Завдання «Метаміста» – розкрити культурно-туристичний потенціал малих міст, сприяти конструктивній активізації громади та урбаністичному розвитку міського середовища.

Вхід на усі події вільний та не потребує реєстрації.

#кодміста #маліміста #метамісто#кременчук

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

шестнадцать + 17 =