У Кременчуці дітям з особливими потребами подарували надію та новорічно-різдвяні подарунки в рамках одноіменної акції

в "Город"

У грудні 2016 та січні 2017 у Кременчуці відбувся всеукраїнський соціальний проект «Подаруй Надію», втілений у життя міською ГО «Нове серце». В його рамках 25 тисяч маленьких українців з особливими потребами й 800 кременчужан серед них отримали подарунки, зібрані в яскраві коробочки з іграшками, солодощами та канцелярією. У проекті прийняло участь 22 волонтери. В співпраці з департаментом освіти подарункові коробочки отримали діти пільгових категорій в школах №1, 20, 21, 25, 29.

Іграшки, канцелярію, засоби гігієни та багато інших корисних речей збирали разом: громадські організації «Нове Серце», «Армія Добра» та «Твоє Нове Життя», євангельські церкви «Слово Істини», «Джерело Життя» та «Нове Покоління», мережа магазинів «Книголенд», сайт 05366, табори дитячого відпочинку «Зоряний» та «Супутник», агенство RE-MODELS.

Інформаційними партнерами виступили газета «Автограф», Авторадіо, GAZETA.NET.UA та «Сфера».

Це дало змогу долучитися до проекту 22 волонтерам, які прийняли участь в збиранні та розповсюдженні подарунків. В співпраці з департаментом освіти подарункові коробочки отримали діти пільгових категорій в школах №1, 20, 21, 25, 29.

Для дітей  з особливими потребами збирали подарунки учні та педагогічний колектив ліцею №4, які були вручені на різдвяному святі в офісі організації «Нове Серце».

— Наша школа особлива. В ній навчаються учні із сімей, які потребують соціальної допомоги та підтримки, — розповів директор школи-інтернату №21 Олександр Деньга. — Тридцять дітей проживають у гуртожитку школи, так як вдома не мають необхідних умов для навчального процесу. Тож, для нас приємно, що ми змогли організувати проект «Подаруй надію» в школі. Педагогічний колектив підтримав цю акцію і зібрав подарунки, щоб діти пільгових категорій відчули, що є такі свята, як Новий рік та Різдво Христове.

Традиційно, як і щороку, представники організації «Нове серце» відвідали Дитячу міську лікарню. На думку співробітників ГО, справжнім святом для дітей стали подарунки, що принесли їм радість, любов та надію на одужання!

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

12 + четыре =