У Кременчуці пройшла лекція для журналістів-початківців: «Медіа — це наша парафія!»

в "Город"

Вчора, 9 лютого, у Кременчуці, в приміщенні читального залу Центральної міської бібліотеки відбулася вільна лекція для всіх бажаючих та зацікавлених кременчужан — «Журналістика для початківців». Провела її журналіст та редактор Олена Маляренко. Спілкування пройшло жваво і традиційно склалося з двох частин: теоретичної — від Олени, та запитань на адресу лектора — від аудиторії. Інформативність та змістовність вечора задовольнили всіх присутніх, і навіть дружніх колег-журналістів, що також прийшли послухати теорію написання новини, репортажу та роботи з соцмережами.

Лекція тривала півтори години, годину з яких Олена розповідала основи теоретичних знань для початківців, що прагнуть освоїти непросту і актуальну професію журналіста, втім не знають із чого почати. Останні півгодини лектор відповідала на запитання аудиторії та наприкінці поділилася джерелами, користуючись якими можна і варто знаходити цікаві лекторії та тренінги для тих, хто прагне здобути майстерності на тернистому шляху медійника.

Серед названих: Lviv Media Forum (вартість триденного відвідування — близько тисячі гривень), а також ресурс масових безкоштовних онлайн-курсів prometheus.org.ua та магістерська програма з журналістики українського католицького університету, котра має онлайн-уроки та лекції для зацікавлених — у відкритому доступі.

Розходилися неохоче, втім задоволені і наповнені новими знаннями, як то кажуть, із перших вуст. А поділитися лекторці було чим! Олена — корінна кременчужанка — встигла попрактикуватися навіть у львівській пресі, адже рік жила у місті Лева, звідки свого часу повернулася до Кременя за сімейних обставин.

Що ж, така лекція — не перша від Олени. Тож, сподіватимемося на продовження.

Лекцію відвідала переважно студентська аудиторія

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

4 × два =