У Кременчуці пройшов флешмоб на підтримку діточок із хворим зором

в "Город"

У місті зібрали понад 2000 фото із лозунгом «Я хочу, щоб діти бачили!» Цього року Благодійна акція, реалізована за підтримки міської влади та за особистого сприяння міського голови, триватиме з 9 березня по 9 квітня і буде направлена на придбання обладнання для лікування вад зору у дітей. Дане обладнання згодом буде встановлено у міській дитячій лікарні.

В рамках акції «Серце до серця» в Кременчуці провели флешмоб «Я хочу, щоб діти бачили!», в рамках якого волонтери запрошували всіх охочих сфотографуватись із яскравими табличками та зробити перший внесок в фонд акції.

Збір фотографій відбувався у два етапи: 4 та 11 березня на вулицях, у парках та скверах міста волонтери запрошували перехожих долучитись до акції, а вже 9-ого березня аналогічний флешмоб провели у навчальних закладах міста, де наразі діють офіси акції.

— До акції приєднались кременчужани, комунальні заклади, ЗМІ, приватні підприємства. І, хочеться зауважити, що всі, хто приєднався до нас, підійшли до справи дуже творчо – кожен розробив власний дизайн таблички та цікаві доповнення до нього. Хтось створив справжній шедевр із написом, хтось робив великі яскраві серця в якості фону, хтось будував живе серце просто із студентів та учнів, навіть вибудовували колажі з текстом. Ми щиро дякуємо всім, хто відгукнувся та виявив свою солідарність із доброю справою таким чудовим та позитивним способом, — коментують організатори заходу.

Загалом в рамках флешмобу було зроблено більше 2000 фотографій, волонтери зібрали на вулицях міста 3871,35 гривень.

Окрему вдячність оранізатори висловлюють співробітникам поліції, які підтримували волонтерів під час акції на вулицях міста та постійно берегли їхній спокій.

Організаторами акції в місті Кременчуці є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за особистого сприяння міського голови Віталія Малецького.

gazeta.net.ua

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

2 + три =