У Кремені в тренді безкоштовне вивчення польської та англійської у форматі мовного діалогу

в "Город"

Ділоговий формат освоєння нових мовних знань, зокрема з польської та англійської мови, у нашому місті наразі актуальний і в достатній мірі поширений. Польський волонтер Варфоломій Ванот викладає основи рідної йому мови в бібліотеках Кременя та міському арт-просторі поперемінно в різні дні тижня. В одній з бібліотек Кременчука англомовний волонтер Корпусу миру Джонатан Браун провадить безкоштовні курси з англійської для усіх бажаючих підтягнути англійську розмовну. Також, підтягти навики побудови діалогу польською та англійською можна в «Просторі ідей», тут теж «говорять» польською та англійською. Розклади вищезгаданих занять неформальних діалогових спікен-клубів міста — в матеріалі.

Польський волонтер Варфоломій Ванот — і польський алфавіт 😉

Завдяки приїзду цьогоріч до Кременя волонтера з Польщі,  у відділі абонементу Центральної міської бібліотеки, починаючи від 26 жовтня, в рамках «Вуличного університету», розпочалися заняття з вивчення польської мови.

Волонтер Варфоломій Ванот — приємний та з гумором, уважний і ерудований, багато чого знає, в тому числі про Україну та іноземні мови. У хлопця є чому повчитися, а також дізнатися більше про сусідню нам та рідну волонтерові Польщу — одну з найбільших европейських держав!

Заняття з польської мови проводяться у відділі абонементу щосереди та щоп’ятниці о 16:00 за адресою: вул. Соборна, 11.

Жіноча аудиторія вивчає польську в форматі неформального «Вуличного університету»

Варфоломій Ванот також спряє придбанню нових мовних знань та навичок з польської у кременчужан — в Центральній міській бібліотеці, що по вулиці Європейській.

Кременчужан, котрі прагнуть збільшити словниковий запас і запас розмовних виразів та вдосконалити розмовну польську чекають за адресою: вул. Європейська 66/13 (колишня вул.Щорса), Центральна міська бібліотека, відділ літератури іноземними мовами.

Відбувається це щовівторка о 17:30 — розмовний клуб для знавців та щочетверга о 16:00 — польська для початківців!

Англомовний клуб для кременчужан на Європейській з волонтером Джонатаном Брауном

Натомість, в актовій залі бібліотеки по вулиці Європейській кременчужани щосереди долають розмовний ба’єр та починають говорити англійською в компанії волонтера Корпусу миру – Джонатана Брауна.

Отже, бажаючих зануритися в сучасну англійську мову, збагатити свій словниковий запас та почати думати англійською, чекають кожної середи о 17:30 в приміщенні центральної міської бібліотеки за адресою вулиця Європейська 66/13 (відділ літератури іноземними мовами).

Заняття «English Speaking Club» проводяться тут безкоштовно та  регулярно.

Англійську в діалоговому форматі також вчать у «Просторі ідей» за адресою вулиця Софіїївська 36Б щочетверга о 18:00. Тут же вчать і польську — щосереди у той же час, себто о 18:00. Мовні активісти й волонтери — ті самі, тож вчителів обирати в цьому сенсі не доведеться. Обирайте місце й час, зручні для вас! І приємного вивчення та діалогу 🙂

Отже:

ПОЛЬСЬКА

Вівторок — 17:30, вул. Європейська 66/13

Середа — 16:00, вул. Соборна, 11/ 18:00, Софіїївська 36Б

Четвер — 16:00, вул. Європейська 66/13

П’ятниця — 16:00, вул. Соборна, 11

АНГЛІЙСЬКА

Середа — 17:30, вул. Європейська 66/13

Четвер — 18:00, Софіїївська 36Б

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

9 − 1 =