У Кремені покажуть міжнародну фантастику

в "Город/Постер"

До Кременчука завітає міжнародний фестиваль фантастичного кіно! Поціновувачі фільмів Рідлі Скотта і Стенлі Кубрика можуть радіти – з 23 лютого в Україні стартують покази наймаштабнішого міжнародного фестивалю фантастичного короткого метра «BEST SCI FI». В Кременчуці перший показ в рамках фестивалю відбудеться в культурному центрі «Простір Ідей» (за адресою вул. Софіївська, 36б) вже 3-го березня о 18:00. Вартість квитків: 35 гривень. Чай-кава-печиво — традиційні. Оглядова програма фесту — в матеріалі.

До програми фестивалю увійшли кращі фантастичні фільми з Іспанії, США, Франції, Ізраїлю та Хорватії.

Пригоди в часі, космічні подорожі, зустріч з позаземними цивілізаціями, штучний інтелект і майбутнє Землі – все це і багато іншого чекає на відвідувачів фесту.

Крім України, фестиваль відбудеться у таких країнах, як Польща, Литва, Іспанія, Швейцарія, Мексика, Білорусь, Казахстан, Молдова, Росія, Уругвай, Ефіопія, Південна Африка та ін.

Трейлер фестивалю знаходиться ТУТ.

Список кінотеатрів та локацій, де буде проходити фестиваль ТУТ.

Фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Дистриб’ютор фестивалю в Україні: KINOLIFE Distribution.
Генеральний поліграфічний партнер фестивалю в Україні: група компаній «Простор».
Генеральний партнер з перекладу: Міжнародний Центр Перекладів «MYVIC SOLUTIONS».

Медіапартнери фестивалю в Україні: InnoTech Ukraine, oKino.ua, Fraza.ua, Голос.UA, Обозреватель, Хорошее кино, Детектор медіа, Zaxid.net, Cultprostir.ua, Gloss.ua, 44.ua, Moemisto.ua, Bodo.ua, MOVIEGRAM, 057.ua, Весь Харьков, 78.com.ua, Реприза, Культурометр Одеси, 048.ua, 056.ua, gorod.dp.ua, Вихідний Дніпро, 032.ua, Afisha.lviv.ua, Afisha.zp.ua, 061.ua, ВсеМісто.

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

семь + 10 =