В Кременчук прийшов стрітбол — відзначати День народження міста!

в "Город"

1 жовтня на площі Незалежності Кременчука о 10:00 розпочнуться змагання зі стрітболу, присвячені Дню міста! Всі бажаючі приєднатись можуть зробити це, попередньо ознайомившись з короткими вимогами та правилами змагань у матеріалі.

14439003_180025232434532_824633385_o

До участі у змаганнях запрошуються всі бажаючі юнаки двох вікових категорій:

— учасники віком 1999-2002 р.н;

— учасники віком 2003 р.н. та молодші.

Склад однієї команди — 4 гравці, 1 з яких — запасний. Організаторами змагань являється КМЦФЗН «Спорт для всіх». Організатори уточнюють, реєстрація учасників триватиме з 9:00 до 9:45.

Не прогавте і не проспіть нагоди довести собі і всім довкола, що саме ви — найспритніший і найсильніший стрітболіст Кременя! 😉

*Стрітбол — (від англ. street «вулиця» і англ. ball «м’яч») — спортивна командна гра з м’ячем. Баскетбол 3х3.

Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах. У гру грають 2 команди. Кількість гравців команди може змінюватись. Зазвичай в командах по 3 гравці (класичний стрітбол).

Гра може відбуватись протягом домовленого часу або до моменту, коли одна з команд досягне домовленої кількості очок.

Гра може проходити «на одне кільце» (при цьому команда перед забиванням м’яча в кільце мусить «вивести» його за трьох-очкову лінію). Невід’ємною частиною стрітболу, що вирізняє її від баскетболу, є заохочуване виконання трюків з м’ячем під час гри та різноманітних слем-данків (slam dunk). Іншою особливістю стрітбола є можливість «грубої» гри, тобто використання деяких силових прийомів та відволікаючих маневрів для проходу до кільця суперника.

Стрітбол прийшов в Україну у 1995 році. З цього часу його розвитком займалась федерація баскетболу України. Про це повідомляє Вікіпедія.

$mirnoVa

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

4 + один =