Всеукраїнський проект «МЕТАМІСТО» — у Кремені вже з 6 вересня

в "Город"

Проект «МЕТАМІСТО. ПРОСТІР МІЖМІСЬКИХ ВЗАЄМОДІЙ» має на меті створити паралелі між містами, що в свою чергу покликані прискорити взаємодію останніх та стимулювати їхній розвиток — суспільний, культурний, економічний. Кременчук прийматиме проект з 6 по 13 вересня.

17-1024x373

Кременчук за параметром «схожість міст» отримав місто-побратима в рамках проекту. Ним став Краматорськ.

Кременчук — Краматорськ. Індустріальні міста у всьому світі переживають не кращі часи. Такі міста як Кременчуг та Краматорськ розміщенні на Сході України, де розвивалася металургія та важка промисловість. Урізноманітнення сфер зайнятості, модернізація промисловості, активізація громади та відкритість містян до нових культурних форм — виклики, що вікдривають простір для міжміського діалогу та пошуку рішень.

Завданнями проекту є:

  • Ідентифікувати виклики і можливості для комунікацій з іншими містами.
  • Віднайти джерела та інструменти дієвих рішень для сьогоднішнього дня і сталого росту в майбутньому.
  • Стимулювати талановитих громадян «вийти в люди» та підживити інтерес до змістовного життя в місті.

— Метамiсто — це нова культурно-економічна модель, яка виявляє процес співпраці між містами. Організатори вірять, що у процесі даної взаємодії неожмінно відбуватися розширення ринків, зформується середовище для соціальних інновацій та саморепрезентації місцевих громад.

В ході програми «Код Міста» в 2016 році громадська організація «Гараж Генг» співпрацює з локальними та мережевими партнерами в невеликих містах України. Активності програми сформовані таким чином аби разом з учасниками виявити додаткові можливості для сталості розвитку, які пропонує територіальне сусідство чи культурна та інфраструктурна схожість міст.

Цілі міжміської взаємодії полягають у вищій інтенсивності ідейного обміну та появи переваг для самовираження, навчання та підприємництва. Це передумови, які посилюють привабливість малих міст для талановитих та відповідальних громадян. Міста сьогодні потребують людей, які здатні і в зрілому віці змінити не лише себе, а й реальність, і спроможних реалізувати себе в ній, — повідомляють автори проекту. Наближеність та схожість міст — оптика для можливостей розвитку, — переконані вони.

Снимок экрана 2016-08-23 в 7.14.35 PM

Проект реалізується  в рамках довгострокової програми формування креативної економіки та створення умов для сталого розвитку міст kodmista.com.ua.

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

двадцать + восемнадцать =