Закарпатські актори показали кременчужанам виставу про психологічні тонкощі стосунків батьки-діти

в "Город"

Сьогодні у Кременчуці відбулася театральна вистава із символічною назвою «ЗАРАДИ ТЕБЕ», покликана привернути увагу дорослих до переживань дітей, що зростають у сім’ях, де батьки працюють понаднормово або за кордоном на заробітках. Авторами вистави стали закарпатські активісти. Показ пройшов у Сімейному центрі психології та розвитку Кременчука «Лелека».

Кілька десятків кременчужан, тамуючи подих, спостерігали за перепетіями сімейного життя родини, яка живе без батька, що не платить аліменти, і мати в якій планує полишити двох доньок та виїхати на заробітки до Італіії. Молодша донька проти. Драма очевидна.

Психологічні аспекти виховання — тема серйозна і не менш тривожна, особливо на тлі нестачі батьківської уваги дітям там, де на першому місці стоять питання фізичного та економічного виживання родини. Проблематика, нажаль, дуже актуальна для сьогоденної України.

Вистава тривала півтори години на тлі мінімалістичних декорацій. В її ході маленька глядачка прохопилася до акторів, гра яких була відвертою, й точилася за принципом «проживання ролі»:

— Ну чому дорослі не довіряють дітям? — й це питання, вочевидь, стало знаковим гаслом для роботи акторської трупи. Тож, ціль досягнуто. Глядач відчув: дорослі і малі мають досягати порозуміння. Головна думка донесна. Всі задоволені і виснажені. Вистава за участі п’яти акторів зрезонувала.

Фото Ірина Горнєва

$mirnoV@

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

три × 3 =