Американському художнику Шепарду Фейрі не дає спокою слава Енді Воргола

в "За городом"

Автор найвідомішого постера Барака Обами намалював плакати, що нагадують американцям та всьому світові про справжні американські цінності, такі як повага до іншиї та інакших, повага до гідності будь-кого та право самостійно керувати власною долею та робити автономний вибір.

Американський художник Шепард Фейрі (Shepard Fairey), спільно зі своїми колегами Джесікою Сабогал (Jessica Sabogal) і Ернесто Йерен (Ernesto Yerena) створили плакати, за допомогою яких американці до всього мали би висловити протест проти призначення Дональда Трампа на пост президента США прямо під час його інавгурації.

Сучасні роботи в стилі плакатного трафарету виглядають яскраво та дещо ретро. Віддалено нагадують трафарети Воргола, який також намагався висловити певну філософію завдяки своїм роботам. Енді висміював примітивні інстинкти суспільства споживання, Фейрі ж натомість намагається нагадати американцям про основоположні ідеї, що лягли в основу американської мрії про ідеальну країну.

«Ми неподільні!», «Захист гідності!», «Захист одне одного!», «Право на власне життя!», «Ми не боїмося!», «Нас не залякати!» — такі девізи майорять на пострерах, створених американським художником, котрий у 2012 був умовно засуджений за те, що намагався приховати факт використання фото Обами «Асошіейтед Прес» для свого відомого портрету Президента в червоно-синіх тонах.

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

шестнадцать − четырнадцать =