Бібліотеки Західної та Східної України поєднав радіофлешмоб

в "За городом"

Вчора, 23 грудня, в Україні пройшов раділфлешмоб для бібліотек «Good Silent Party», організованний Молодіжною групою працівників Луганської обласної бібліотеки імені О. М. Горького спільно з Закарпатською обласною універсальною науковою бібліотекою імені Ф. Потушняка (м. Ужгород) та за підтримки львівського мандрівного онлайн-радіо «Сковорода».

Метою акції стало надання молоді можливості оцінити сучасні інтерактивні форми пізнавально-розважальних заходів, зокрема дозвілля у бібліотеці, та підтримати розповсюдження серед Східних регіонів країни україномовної художньої літератури.

Акція пройшла в бібліотеках у форматі тихої вечірки в навушниках. До акції долучились бажаючі бібліотеки з різних куточків України — в режимі онлайн. Естафету розпочали Луганська та Ужгородська ОУНБ.

Концепт заходу полягав в тому, що кожен учасник флешмобу, знаходячись у приміщенні бібліотеки, приєднувався до радіоефіру, вдягав навушники та слухав музику, що транслювалася на базі онлайн-радіо «Сковорода».

Упродовж флешмобу будь-яка бібліотека, незалежно від місця розташування, мала змогу приєднатися до заходу та провести тиху вечірку у своєму бібліотечному приміщенні за аналогічним сценарієм.

Радіофлешмоб у бібліотеці включив у себе також культурно-розважальну програму: проведення розіграшів, конкурсів, відбулося залучення користувачів бібліотеки до різних форм інтерактивної взаємодії.

Джерело — ula.org.ua

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

три + один =