«Благодійний фонд Сергія Жадана» — це не PR-акція!

в "За городом"

Ми вже повідомляли про те, що відомий письменник і фронт-мен гурту «Собаки у космосі» Сергій ЖАДАН, який третій рік поспіль допомагає дітям і військовим на Донбасі як волонтер, зареєстрував власний благодійний фонд. З цього приводу вчора, 30 січня, в столиці відбулася прес-конференція, на якій літератор і музикант наголосив: «новий фонд – «це усі ви: всі, хто допомагає, підтримує і вірить».

Жадан пояснив, що мета створення нової організації – систематизація волонтерської діяльності, надання їй більшої масштабності і послідовності, а також можливість надання допомоги більшій кількості людей.

— Наш фонд – це сім’я, яка довгий час жила без розпису, а потім вирішила, що втрачати все одно нічого – потрібно зареєструватися! В минулому році з музикантами-друзями подумали про те, що у нас кожен другий концерт — благодійний. Ми багато виступаємо, але з половини цих концертів ми нічого не заробляємо. Ми проводили і концерти, фестивалі, і просто були якісь одноразові поїздки. В якийсь момент ми зрозуміли, що весь цей процес – він на перспективу. Він пов’язаний не тільки з «воєнним часом». Ми хочемо, щоб схід України завжди був невід’ємною частиною єдиного українського політичного і культурного простору. А для цього потрібно працювати системно і масово. Тому ми вирішили перевести нашу діяльність в офіційний статус, — пояснює ідею створення фонду Сергій Жадан.

Співачка Анжеліка Рудницька

У прес-конференції також взяли участь співачка Анжеліка Рудницька, лідер гурту «Kozak System» Іван Леньо та волонтер Олег Абрамичев.

Іван Леньо/Kozak System

— Заснування власного фонду для того, хто це зробив, дуже знакова подія у житті. Це говорить про те, що людині довіряють, довіра — найдорожче, що є для нас з вами. Власну гідність, вміння тримати слово, вміння бути адекватним, правильно розпоряджатися коштами, які будуть акумульовані в цьому фонді — це теж по-своєму мистецтво. І Сергій, як мій друг, як людина, яку я знаю давно, він довів, що він гідний мати свій власний фонд, — поділився своїми емоціями фронтмен гурту Kozak System Іван Леньо.

Іван Леньо навіть поставив у приклад лідера ірландської рок-групи U2 Боно. Так, у 2015 році Боно заснував благодійну організацію Poverty Is Sexist («Бідність — це сексизм»), покликану допомагати жінкам отримувати якісну освіту, медичні послуги та займатися підприємництвом. Благодійні ініціативи співака збирають мільйони доларів пожертвувань, а все завдяки довірі до лідера U2.

Волонтер Олег Абрамичев

Повний текст читайте ТУТ

Джерело rbc.ua

Редактор $mirnoV@ 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

четыре × три =