Іще один кольоровий англомовний путівник по Львову — до вашої кишені!

в "За городом"

На сторінках цього видання ви знайдете посилання на основні історичні події, відомих і талановитих жителів, мистецтво, культуру, спорт, літературу, традиції і навіть улюблену вуличну їжу. В листопадi 2016 року автори проекту Ганна Копилова та Дана Павличко презентують «Awesome Lviv», видавництва «ОСНОВИ».

22

Львів – це місто, яке вас зачарує. Тут постійно п’ють каву, шпацерують вузькими вулочками, обідають та вечеряють у химерних ресторанах. Архітектура міста, яка подекуди вже втратила свою велич, але не свій шарм, сильні мистецькі та літературні традиції – це те, що відрізняє Львів від будь-якого іншого українського міста.

У його лабіринтах можна мандрувати безкінечно: вулицями старого міста Лева, збудованого ще за часів Австро-Угорської імперії, поміж древніх костелів та синагог нескладно й загубитися. Втім, аби прогулянка та знайомство видалися приємними, варто мати із собою книжкового провідника. Тим більше, коли це якісно видрукувана книга з прекрасним папером, версткою та ілюстраціями!

 Джерело — osnovypublishing.com

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

три × пять =