Кому приспічило: швидкий шлюб по-одеськи!

в "За городом"

Одружитися впродовж доби? Чом би й ні, особливо для тих, хто довго роздумувати не любить, палаючи від кохання і не маючи жодних сумнівів щодо того, чи варто чи ні. Тепер це можливо здійснити завдяки участі української Одеси в пілотному проекті «Шлюбна світлиця». Подробиці — в матеріалі.

За даними одеського hromadske.tv сьогодні в портовому місті відбулось урочисте відкриття першої в Україні «Шлюбної світлиці», де шлюб можна зареєструвати цілодобово, всього за декілька годин.

За час церемонії відкриття, під звуки української фольклорної музики, офіційно свої відносини скріпили клятвою вічної любові та юридичними гарантіями вже три пари.

За словами губернатора Одеської області Михеіла Саакашвілі, який особисто привітав молодят та вручив сертифікати на святкові подарунки, у новоствореному, цілком аутентичному РАГСі будуть цілодобово чергувати працівники мінюсту.

Зіграти весілля в Одесі зможуть будь-які громадяни України, для цього не обов’язково бути зареєстрованим в Одесі чи Одеській області. А ось швидких розлучень поки не планують.

Фото hromadske.tv

Автор публікації $mirnoVa

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

двенадцать + 1 =