Країна відствяткувала 25-у річницю Збройних сил України

в "За городом"

Сьогодні, 6 грудня, протягом дня в обласних центрах України пройшли урочисті заходи на честь 25-ої річниці ЗСУ. Вітаємо зі святом наших захисників! Ми пишаємося вами.

zsu1

Свято було засноване Верховною Радою України постановою від 19 жовтня 1993 року. Дата святкування була приурочена до прийняття закону України «Про Збройні сили України» від 6 грудня 1991 року.

Президент Петро Порошенко, перебуваючи на передовій у зоні АТО, записав відеопривітання для українських військових. Він подякував усім, хто за останні 2,5 роки долучився до будівництва нової армії України — tyzhden.ua.

maxresdefault-1

Вчора, 5 грудня, у Дніпрі в академічному Українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка відбулося урочисте зібрання за участю військовослужбовців Збройних сил України. У Харкові, у 9-му гарнізонному будинку офіцерів відбулися урочисті збори військовослужбовців Харківського гарнізону з нагоди 25-ї річниці ЗС України. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.

У Львові сьогодні, 6 грудня, в центрі міста відбувся Марш захисників України, в якому участь військові, нацгвардійці, прикордонники, курсанти та волонтери.

Редактор — $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

7 − 4 =