Кременчуцький фотограф Сашко Максименко з Берліну — про вуличний стріт-арт

в "За городом"

Кременчуцький фотограф Олександр Максименко часто знімає за кордоном, в тому числі, в Європі. Автор фіксує цікаві моменти бурхливого життя мегаполісів і ділиться світлинами з френдами свого Facebook, за що ми йому особливо вдячні, адже репортажний погляд професійного оператора та фотографа на стріт-арт євпропейської буденності — цінна і показова штука. Через призму тих світлин не складно сформулювати для себе — чим сьогодні живе європейський соціум, відтворюючі власні пріорітети та форму існування через вуличні інсталяції і графіті. Цього разу Сашко зробив селфі на тлі славнозвісного графіті з поцілунком радянського вождя Брєжнєва з німецьким керівником Хоннекером, що стався в 1971 році і, як сказали би сьогодні, давно став інформаційним посилом, стьобним символом, мемом у світі вуличного та ілюстративного мистецтва й медіа. Поглянемо?

Фото Сашко підписав так, мовляв, «А чого це вони?» 😉

Найбільш відомий поцілунок Брежнєва відбувся в 1971 році з Еріком Хоннекером, що керував НДР. Такий досить дивний акт дружби народів закарбував на Берлінській стіні молодий художник Дмитро Врубель. Цей «Братський поцілунок» став справжнім символом падіння Берлінської стіни.

Кадр нашого земляка запощено в групі The Wall Of Berlin, що містить й інші світлини європейців на тлі графічних культурно-мистецьких надбань німецької столиці. Є на що поглянути!

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

7 + 12 =