Культурологічний проект 760.lviv.travel пропонує українцям розказати власну історію про Львів

в "За городом"

Проект міститиме 760 різних оповідей про місто Лева, написаних пересічними українцями. На електронному ресурсі вже почали збиратися історії любові та дружби, ніжності та розлуки, свободи та спільної мети, пронизані пам’яттю, всюдисущим ароматом кави, традиціями старого Львова та тенденціями сучасності, які щодня змінюють обличчя західного міста. Хочеш розказати про свій власний Львів, такий, яким його бачив тільки ти? Долучайся до проекту і тим самим привітай місто з Днем народження.

Снимок экрана 2016-08-15 в 5.30.39 PM

Проект розпочато до 760-річчя Львова, яке святкується цьогоріч, протягом усього літа.  760 років – це 760 унікальних історій Львова та людей, які творили це місто. Як повідомляє львівський ресурс lviv.vgorode.ua, планується, що програма заходів охоплює період від 1 травня до 24 серпня. Усі події, які відбуваються в цей період у Львові, проходять під слоганом «760 унікальних історій міста». Тож вищезгаданий медійний проект створено на підтримку широкомасштабного святкування Дня народження міста Лева.

Снимок экрана 2016-08-15 в 5.30.03 PM

На національному телебаченні активно запущена промо- кампанія проекту. Ролики про історичних та сучасних жителів Львова та шарм його самобутніх кав’ярень чи майстерень покликані привертати увагу потенційних оповідачів. Переглянути ці промоційні ролики можна на ресурсі проекту  760.lviv.travel. Їх вісім, на думку кураторів, вони «підкреслюють унікальність міста, його добрий гумор та завжди позитивний настрій».

Снимок экрана 2016-08-15 в 5.30.56 PM

На сайті проекту зазначена наступна інформація: кожен, хто живе тут або хоча б раз бував у Львові може розказати свою унікальну історію, пов’язану з цим неповторним містом. Надсилайте свої історії на пошту: 760@lviv.travel.

Снимок экрана 2016-08-15 в 5.30.29 PM

Наразі ми нарахували лише 17 замальовок про старе місто, яке насправді обожнює багато хто з жителів Центральної, Північної, Південної та навіть Східної України. Тож, без зайвої скромності долучайтеся до творення літературного образу одного з найпрекрасніших, найатмосферніших та найбільш стародавніх українських міст. Підтримаймо Львів і привітаймо його зі святом, адже Українці — єдині!

$mirnoVa

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

один × четыре =