Передноворічних усім арт-вітань від кременчуцьких культурних активістів з Ужгорода!

в "За городом"

За добу до Нового року кременчужанка та культурна активістка Альона Глазкова опублікувала пост у ФБ, в якому розповіла про власні враження від Ужгорода, де опинилась в переддень Нового року та побажала усім у ньому, як то кажуть, «миру, злагоди й добра»! Ми, безумовно, від імені всієї редакції gazeta.net.ua долучаємось до побажань усього найсвітлішого та найгарнішого в 2017 не тільки нашим читачам, але й усім українцям і дуже сподіваємось, що цей рік — Червоного Півня — таки вирішить складну ситуацію на Сході нашої країни й цей регіон також накінець-то об’єднається із Заходом України, звідки всім лине цей прекрасний фото-привіт!

«Як ми опинилися вчора в Ужгороді? Просто схотілося ще щось встигнути побачити нове в цьому році. У мене багато було нового цьогоріч. Хотілося ненапряжно разом з кращою подругою Margarita Pitanova (яка вже всім розповіла як не виходило нікуди вибратися довго) сприяти мобільності молоді 

Ужгород. Гарний. Компактний. Без великої кількості людей. Недорогий. Смачний. З родзинками. 2 моменти. Замок. Блін, як вони там працюють? Це жесть! Будова без опалення. Поки ми повільно переповзали з гідом від кімнатки до кімнатки, відморозили собі руки і ноги.

Вокзал. На табло в приміщенні показують 2 приміські потяги. Якшо ти київський (чи львівський, чи кременчуцький) мажор, який їде далі ніж за Мукачево, то Ужгород тебе спонукатиме до спорту) сам бігай по платформах і шукай свій потяг в свою центральну Україну. А так. Майже мімімі) Зі Львова на вихідні, навіть на один день, супер варіянт!» — написала Альона про Ужгород.

Редактор $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

1 × три =