Притула відзвітував про придбану для бійців допомогу і послав ворога куди подалі

в "За городом"

Сергій Притула, актор, радіо- та телеведучий, широко займається волонтерством і, збираючи кошти небайдужих, купує на них зброю та оснащення для військових в АТО. Вчора шоумен звітував перед українцями з приводу закупівлі необхідних одиниць техніки та прозоро й прямо у звіті натякнув, чого він бажає супротивнику.

— Мою сторінку сєпари моніторять не гірше моєї мами. Тому смоли вам в ротяку, гаспиди! — пише  Притрула у звичній для нього прямолінійній манері, не позбавленій гумору.

Відтак, за пожертвувані та накопичені кошти українців останнім часом волонтером Сергієм Притулою було придбано 2 тепловізори. Останні, за словами самого Сергія, перевершують найбільш ходові «тєпліки», які є на озброєнні у наших бійців.

— Грубо кажучи, це «скальпель». Відповідно і потрапляє він у руки «хірургів», тобто спеців, які використовують його у широкому спектрі опцій. Благо, технічні характеристики дозволяють, — прокоментував ситуацію телеведучий.

Також, на найближчий час заплановано придбання двох снайперських комплексів «Barrett». До всього, вже придбано 2 квадрокоптери, на кошти, котрі мали би бути спрямовані на ремонт військових бусів. Втім, бус швидкої вже ремонтується рівненськими волонтерами під»чесне слово» телезірки й після ремонту буде укомплектований медичним обладнанням і переданий в бригаду.

*Гаспид — диявол, біс — академічний словник української мови (прим. редактора).

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

15 + один =