Регіональні гранти для українців

в "За городом"

Видання ГУРТ інформує щодо можливостей для активних українських громад у регіонах країни. Тут переконані, актуальні можливості фінансування для проектної діяльності громадських організацій та ініціатив, пов’язаних із розвитком громадянського супільства, наразі мають представники різних областей України. За зрозумілих обставин, в першу чергу — її Схід. Детальніше — в матеріалі.

11116-620x264

«Західноукраїнський ресурсний центр» у партнерстві із «Центром Громадської Адвокатури» та «Товариством Лева» запрошують зареєстровані українські неурядові організації, що діють на території Донецької та Луганської областей, які перебувають під контролем української влади, подати заявки на конкурс з відбору партнерських організацій для участі у проекті «Громадський пояс Донбасу». Мета проекту: посилити роль громадянського суспільства у сприянні проведення демократичних реформ на території Донецької та Луганської областей. В рамках проекту планується надання фінансової підтримки семи відібраним НУО в два етапи.

  • 1 етап. Фінансова підтримка реалізації операційних планів семи відібраним НУО (до 12 000 Євро).
  • 2 етап. Фінансова підтримка 7 ресурсним центрам, створених на базі відібраних НУО з реалізації місцевих громадських ініціатив (до 15 000 Євро).

Останній день подання – 18 серпня 2016 року. Детальніше – тут.

154062807_science-communication_-iStockphoto_Thinkstock-1024x662

Благодійний фонд «Карітас Краматорськ» відкриває програму з видачі бізнес-грантів для переселенців і місцевого населення, яке постраждало від конфлікту, на підтримку ініціатив мікро-бізнесу (дрібна торгівля, послуги невеликого масштабу, або дрібне виробництво). Бізнес-гранти надаються на відновлення втраченого через військовий конфлікт бізнесу і на розвиток діючого бізнесу учасника програми. Середній розмір фінансування — від 5 000 до 30 000 гривень.

Останній день подання – 30 листопада 2016 року.

business-opp-3

Джерело інформації gurt.org.ua. Детальніше – тут.

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

5 × 3 =