Школи України VS школи Америки — хто переможе?

в "За городом"

Наприкінці жовтня розпочнуться осінні канікули. А ми вирішили порівняти організацію навчального процесу в середніх навчальних закладах України, себто в її школах, зі школами США. Що з цього вийшло — далі в матеріалі. Висновки — за Вами.

original-1311254590

Вітчизняні школи: особливості та характеристики

Урочисті лінійки — традиція українських шкіл.

Діти самостійно добираються до власних шкіл.

Українські школярі не обов’язково йдуть до школи за місцем прописки.

Спілкування батьків та вчителів в українських школах більш регламентовано, ніж у закордонних, та має яскраво виражену суспільну субординацію.

Батьки мають здавати до шкіл так звані «благодійні внески», які насправді є обов’язковими.

Діти із особливими потребами навчаються у спеціалізованих закладах.

Записка від батьків може звільнити учня української школи від занять більше ніж на тиждень.

В Україні на щепленнях дітей шкільного віку наполягають дитячі районні поліклініки куди більшою мірою, ніж сама школа.

free-clip-art-school-bus-clipart-free-clipart-images

Школи Сполучених Штатів: особливості «перекладу» 

Дітей до школи возить шкільний бас і це, напевно, найпоширеніший факт про школи за кордоном. Однак, зі школи дитину має зустрічати хтось із батьків на зупинці транспорту.

В школах США прекрасно налагоджений контакт між вчителем, учнем та батьками. Він заснований на взаємоповазі більшою мірою, ніж на взаєпідозрах чи претензіях.

В школах США відсутні так звані «благочинні вески», які українські батьки сплачують й іменують більш ніж відверто і прямолінійно — «поборами».

До школи у США ходять за місцем прописки, якщо школа — не приватна.

Іноземцям, щоб влаштуватися і ходити до школи у США, не потрібно мати атестаційних документів з інших шкіл, достатньо написати пару нескладних тестів, за якими вас визначать або до англомовного класу на майбутнє, або у клас для дітей, для яких англійська — друга мова: English as a second language.

bxdrz5vvbze43n2fwd7p-r695x430

Американських школярів прищеплюють без страховки і обов’язково.

В Америці на шкільній лінійці — жодних букетів, білих сорочок, шкільної форми і краваток, урочистої лінійки та мови директора.

Більше п’яти пропусків школи без поважних причин у Штатах — і похід в органи опіки, до психолога і навіть у суд від адміністрації школи батькам гарантований.

Діти з «особливими потребами» у США – аутисти, діти з хворобою Дауна чи слабким слухом – навчаються разом з дітьми без цих самих потреб. Для них у школі є спеціальний викладач, який приходить у клас для сурдоперекладу або психологічної допомоги.

Джерело інформації — nv.ua

Редактор $mirnoVa

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

8 + 2 =