Стань меценатом на СПІЛЬНОКОШТІ і допоможи проекту РОЗДІЛОВІ стати альбомом

в "За городом"

Відтепер фондувати на проект РОЗДІЛОВІ — поезія Сергія Жадана, музика Олексія Ворсоби/ Влада Креймера, візуалізація Олі Михайлюк — який загалом не має аналогів і просто таки вражає емоційністю та поєднанням пронизливих одкровень мовою поезії, музики та візуалу, можна на СПІЛЬНОКОШТІ. Виступи творчої команди в рамках проекту у східних містах і видання альбому потребують вашої підтримки. Про це йдеться на biggggidea.com.

Розділові — знаки, що наповнюють текст інтонаціями й почуттями, час від часу перетворюючись в «ніщо» там, де крапка перетворюється в безкінечність. «Нічого» і є головним словом проекту, що, в свою чергу, прагне дістатити відповіді на запитання: за що триматися в порожнечі? Що важливіше — слово чи поверхня, на якій воно написане, інтонаці чи адресат? Відтак, об’єктами проекту-дослідження стали слова «ніжність», «війна», «ніч», «любов».

Важливим етапом «роздІлових» були репетиції в садибі Мсциховського — старовинній віллі неподалік Алчевська, де у травні’2014, коли ситуація на Сході України щодня ставала гострішою, на покази проекту збиралася публіка з Алчевська, Луганська, Донецька, Києва.

З того часу «роздІловІ» були представлені на найбільших літературних фестивалях у Львові, Чернівцях, Харкові, а також неодноразово в Києві і Одесі. Навесні 2016 року відвідали східні міста поблизу зони бойових дій і завершили подорож у київському планетарії. «Я, насправді, мав певні побоювання, наскільки цей проект буде сприйматися і прийматися, тому що все-таки він доволі камерний, складний і дуже атмосферний», —  розповів Сергій Жадан в інтерв’ю про цей тур.

Постійні зміни стали концептуальною необхідністю проекту. Місце і обставини задають настрій кожного показу, народжуються вірші, музика та візуальні образи. Між виступами проект продовжує існувати у віртуальному вимірі rozdilovi.org, який також наповнений метаморфозами твору.

Кінець кінцем «роздІловІ» вирішили, що настав час поділитися створеним за чотири роки матеріалом, що з’явиться у вільному доступі у вигляді альбому. А його презентаційний тур напередодні весни планується через усю країну: Щастя, Станиця Луганська, Старобільськ, Харків, Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ і Львів. 

Допомогти матеріально втілити проект та тур може кожен, зробивши пожертву на всеукраїнському ресурсі краудфандингу Велика Ідея, у обсязі 50, 150 або 350 гривень.

Редактор $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

16 − четырнадцать =