Tesla та Ілон Маск успішно популяризують альтернативні джерела енергії

в "За городом"

В мережі з’явилася інформація щодо виходу TESLA MOTORS в плюс та збільшення об’ємів виробництва компанії.  Крім того, Tesla спільно з SolarCity презентуватиме світові сонячні панелі на дах автомобіля, що дасть можливість перетворити їх на електрокари у такий спосіб! Ну хіба не чудо?

Ілон Маск на презентації сонячних батарей для дахів будинків, що зроблять їх автономними і незалежними від стандартних електромереж

У компанії Tesla Motors дедалі налагоджуються справи. Ці автомобілі, які виробляються вже зараз і будуть створюватися в майбутньому, зможуть стати автономними. Автомобіль Tesla Model S продається на 59 відсотків краще, ніж в попередній рік, а ще у Tesla Motors зафіксовано майже 22 мільйони доларів прибутку за третій квартал. Так, не так багато, але тим не менше компанія вийшла в плюс.

За еко-карами Tesla — без перебільшення майбутнє планети!

Радують і обсяги виробництва, які, як повідомляють в Tesla Motors, значно збільшилися. У порівнянні з минулим роком кількість замовлень на Model S і X зросла на 92 відсотки, а в порівнянні з другим кварталом цього року — на 37 відсотків.

На тлі цих обнадійливих новин виробник підкреслив, що в кінці 2017 року почне виробництво нового автомобіля — Model 3. В даний момент все необхідне обладнання закуплено і в Tesla готуються до збору і запуску виробничих ліній.

Встановлення сонячних батарей Tesla на дах будинку

Проекти, над якими Tesla Motors працює спільно з SolarCity, теж нікуди не поділися, все йде за планом. Також Tesla презентує нові сонячні панелі, які будуть встановлювати на даху автомобілів. Щож, Ілон Маск таки впевнено і вірно популяризує використання альтернитвних джерел енергії, перетворюючи світових користувачів на прихильників еко-формату, з чим ми його і всіх нас й вітаємо!

#Tesla #Tesla_Motors #Elon_Musk #Ілон_Маск #SolarCity #Auto #Auto_news

Джерело — engadget.com

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

9 + 5 =