ТОП-блогери — українці!

в "За городом"

Вінничанин Артем Шніцар увійшов в ТОП-15 українських блогерів, які заробляють на YouTube. За кілька років він «розкрутив» свій YouTube канал до 15-ого місця в Україні за кількістю переглядів. Для цього йому довелося залишити роботу, але зараз заробіток каналу складає щонайменше три тисячі доларів на місяць. Канал нараховує півтора мільйони підписників і 75 відео з більш ніж мільйонним переглядом.

thumb_229164_news_m

По-справжньому каналом Артем почав займатись на початку 2014 року. Купував рекламу, знімав багато відео. — Найдорожча реклама, яку купив канал «MrUnfiny», коштувала 800 гривень, — каже Артем. — На той час це були великі гроші. Замовив її в російського блогера у 2014 році, аудиторія одразу зросла. Тож вважаю, що це було правильне рішення.

maxresdefault

Але справжня популярність до каналу прийшла влітку 2015 року.

— Дохід від відео вже тоді приносив набагато більше, ніж я заробляв на роботі, — каже Артем. — Працював асистентом проект-менеджера. Роботу залишив тому, що почав падати зір.

На каналі зараз більш ніж півтора мільйона підписувачів та 869 завантажених відео. Живе хлопець з доходів від YouTube. Артемові допомагають двоє людей: дружина і друг. Дружина модерує коментарі, друг — займається рекламою.

Звідки ж приходять гроші? За словами Артема, дохід від каналу можна розділити на дві частини: перша — гроші від перегляду відео, друга — реклама.

За словами Артема, реклама приносить такий же дохід, як і перегляди відео, інколи навіть більше.

youtube-logo-BIG

— Замовляють її канали, в яких менше підписувачів, або ті, хто хоче просунути якийсь продукт на ринок, — каже Артем. — Інколи просять вставити 20-секундну рекламу перед відео, інколи — порекомендувати щось, або зняти на нього відеоогляд.

Джерело — vn.20minut.ua

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

двадцать + 8 =