В столиці пішли з молотка Далі та Воргол

в "За городом"

У вівторок, 31 січня, в новому столичному арт-просторі «Золотое Сечение» відбувся перший в Україні аукціон тиражного мистецтва EDITIONS, в ході котрого було продано з молотка роботи Сальвадора Далі та Енді Воргола.

— Ми бачимо, що українська публіка починає цінувати не тільки класичний живопис, а й жваво цікавиться дуже популярним в Європі тиражним мистецтвом. Передаукціонну виставку, яка тривала всього кілька днів, відвідало близько 1500 людей, що дуже багато для заходу такого формату. Зі свого боку маємо намір розвивати цей напрямок і прищеплювати колекціонерам любов до незвичних для них арту, — підкреслює співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

Співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Олексій Василенко зазначає, що половина проданих лотів реалізована онлайн через додаток ODA (One Day Auction), а також через сайт аукціонного будинку. «

Це ще підтверджує світову тенденцію — поступовий перехід арт-ринку в онлайн і його неймовірний щорічне зростання в грошовому еквіваленті — плюс 20-30% за різними оцінками. З огляду на такий тренд, арт-додаток ODA, розроблене українцями, незабаром стане популярно у всьому світі, — впевнений він.

Джерело artslooker.com

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

4 × четыре =