До дня народження Кузьми Скрябіна

в "Персона"

Соціальний філософ, якого називали українським Цоєм, — він переживав тяжко і болюче той факт, що Україна поступово перетворюється на руїну, в головах громадян і навкруги.. Він жорстко критикував владу і заповідав нам змінювати стан речей. Давайте про це не забувати! Цитати Андрія Кузьменка та відео, відзняте ним власноруч в порожі маршрутом Миколаїв — Калуш — Івано-Франківськ -Тернопіль — Кременець — Дубно — Луцьк — в матеріалі, в пам’ять про Справжнього Чувака з Великої Літери.

Наводимо цитату Кузьми Скрябіна з дописів у прозову збірку українських авторів та діячів кульутри — «ЖЛОБОЛОГІЯ» видання 2015 року, на тему того, як змінити ситуацію в країні, зробити її кращою, більш достойною, більш людяною.

— Недавно між гастролями їхав на автомобілі Україною і зняв свою подорож. Про те, що моя країна — суцільна руїна. Я не вибирав кадри: не було з чого. Це руїна.. Ми звикаємо до того, що оточує нас, а коли бачимо це на екрані — воно шокує! Це — наша країна. Це ми з вами! І, повірте, з боку ми виглядаємо страшно.. Чому я почав знімати? Впродовж 2-х годин дороги я не побачив жодного усмихненого обличчя. Ось діточки йдуть по коліна в снігу зі школи, старі бабусі, згорблені й сумні, ледве пересувають ноги. Забуті села. Країна ходить так одягнена, що слів нема.Часто ті люди, які працюють з ранку до ночі, не мають за що купити собі хоча б пристойний одяг.. Я хотів би, аби ми побачили себе з боку. Якщо ми, українці, можемо в таких умовах жити, то нам уже ж-о-п-а.    

Обережно: ненормативна лексика!

— У нас такі дороги в країні, що жлобство навіть їхати такими дорогами. Ми всі жлоби, що їздимо ними. Ми б мали зупинитися врешті, залишити автомобілі і піти…

Останнє розгорнуте інтерв’ю Кузьма дав саме у Кременчуці. Музикант загинув, прямуючи з Кривого рогу, де мав наступний у турі після нашого міста концерт. Йому було 46 і він не був байдужим до долі країни, яку любив відверто, як і життя..

— Інтелект не можна втрачати, а варто тільки примножувати.. Це спосіб. Але згори мають бути такі вказівки: «Так, хлопці, ця розруха в головах уже всіх дістала, зробімо так, щоб було інакше». («ЖЛОБОЛОГІЯ» 2015)

— Треба робити шось. Говори, якшо тобі хтось заважає жити! Бо коли нам какають під ноги, воно тільки нагромоджується.. Не варто пристосувуватись. Гімно хавати? Можна, звісно, але ж нафіга? Людина має їсти варене м’ясо, — Кузьма.

«Ласкаво просимо в С.Р.А.К.А!»

Радіо S.R.A.K.A. ( Своє Радіо Андрія Кузьменка ) — то є радіо улюбленої музики Кузьми Скрябіна, де крім пісень ржачні вставки у вигляді псевдореклами і псевдоспічів відомих людей. Одним словом — 100% комфорту, особливо для любителів new wave, new romantic, nu disco.

Нагадаємо, що пам’ять поета та музиканта сьогодні буде вшановано у Кременчуці прихильниками Андрія та його творчості біля відділу абонементу ЦМБ за адресою вул. Соборна, 11. Початок — о 18:00. Усі бажаючі можуть приєднуватись до читання віршів автора та виконання його культових пісень — разом з місцевими поетами та музикантами.

Захід на честь Дня народження Кузьми проведуть і у Львові. На офіційному пабліку гурту у Facebook ще вчора було опубліковано наступне повідомлення: «Львів’яни та гості міста, 17 серпня в 13:15 в Брюховичах, на кладовищі, біля склепу Кузьми буде поминальна панахида! Запрошуємо всіх шанувальників розділити цей час з нами!»

З самого ранку тут з’явився пост: «З Днем народження, ДОБРЯК!» Нічого й додати..

Головне фото до матеріалу — офіційна сторінка Скрябіна в Facebook

 

$mirnoVa

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

13 − 4 =