Українці мають змогу отримати німецькі гранти на навчання в школах журналістики нового покоління

в "Постер"

«International Media Studies» — магістратура для представників ЗМІ. Академія «Deutsche Welle» готує нове покоління журналістів. Прийом заявок на новий навчальний рік триває до 31 березня.

Академія Deutsche Welle пропонує іноземним студентам навчання в магістратурі за фахом International Media Studies (IMS). Це спільний проект Deutsche Welle, Боннського університету та Вищої школи Бонн-Рейн-Зіг.

Теорія та практика — два в одному

У навчальному плані — не тільки теоретичні засади журналістики, але й вивчення медіа-менеджменту та економіки ЗМІ. В центрі уваги опинилася і міжнародна співпраця. Цільовою групою магістратури є іноземці з держав, економіка яких швидко розвивається та країн третього світу.

Навчання розраховане на чотири семестри. Вступити до магістратури можуть не тільки журналісти та фахівці зі зв’язків з громадськістю, але й менеджери з досвідом роботи у ЗМІ. Обов’язкові умови для прийому — наявність ступеня бакалавра та рік професійної діяльності.

Початок навчання запланований на вересень 2017 року. Заявки приймаються до 31 березня 2016-го. Навчання вестимуть двома мовами — англійською та німецькою. Через це претендент на навчальне місце має підтвердити знання мов за допомогою сертифікатів: необхідний рівень володіння німецькою мовою — B2, англійською — C1.

Будівля DW — одне з місць проведення занять

За два роки навчання доведеться заплатити 6000 євро. Є можливість внести усю суму відразу або сплачувати щомісяця по 250 євро.

Крім цього відвідувачі магістратури DW повинні будуть сплатити обов’язковий для всіх студентів у Німеччині семестровий внесок: зараз він становить 280 євро.

Для компенсації витрат на навчання академія Deutsche Welle надає гранти двох видів: часткова стипендія (6000 євро) призначена тільки для оплати навчання, а також повна стипендія, що покриє витрати на переліт та проживання у Німеччині. З повною стипендією на додачу до вартості навчання учасник щомісяця отримує 750 євро.

Кандидати з Білорусі, України, країн Центральної Азії можуть претендувати на повну стипендію — у цьому разі потрібно надати (окрім диплому бакалавра) підтвердження щонайменше дворічного досвіду роботи. Цього року, за даними організаторів, магістратура має у своєму розпорядженні десять повних стипендій.

Навіть якщо не пощастить зі стипендією від Deutsche Welle, завжди можна подати заявку на фінансування навчання в один з німецьких стипендійних фондів.

Заявки на навчання можна подати на сайті магістратури — у розділі Bewerbung. Детальна інформація з переліком необхідних документів міститься у розділі Bewerbungsverfahren.

Джерело m.dw.com

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

12 − 2 =