Вже за два дні в столиці відбудеться презентація фотокниги «.RAW Історія змін українців та армії»

в "За городом/Постер"

Аж 137 документальних світлин, які були зроблені на передовій і в тилу, доповнені поясненнями про місце, час та обставини зйомки, увійшли до нової фотокниги. Її презентація відбуватиметься з 3 по 8 березня включно, закриють ряд презентаційних заходів авторські зустрчіі з фотграфами. Місце проведення презентацій — в матеріалі.

Україна, 2014–2016 роки. Зона військового конфлікту. Ці постреволюційні події називають гібридною війною, АТО, боротьбою за незалежність. Але однозначно зрозуміло: тут необхідно щомиті фіксувати історію. Історію окремих людей, що складається в історію всього суспільства. Дослідження змін, які відбулись у суспільстві й армії за останні роки, стало основним завданням проекту «Армія. Друге народження», ініційованого Міністерством оборони України спільно з ГО StratComUA.

Видання «.RAW Історія змін українців та армії» #RAW_photobook – ще одна віха проекту. Без прикрас, справжні, необроблені фотографії від 33 фотографів фіксують події на передовій та історії людей, котрі творять літопис нового суспільства та нової армії. Літопис, який свідчить, що Україна вже ніколи не буде колишньою.

Співавторами цього видання стали відомі фотожурналісти, фотокореспонденти, куратори з України, Росії, Білорусі, США, такі як Олександр Глядєлов, Брендан Гоффман, Йосип Сивенький, Олександр Васюкович, Максим Дондюк, Макс Левін, Анатолій Степанов, Олександр Чекменьов,Сергій Ваганов, Маркіян Лисейко, Валерій Пузік, Анастасія Власова, Іван Богдан, Віктор Гурняк, Петро Задорожний, Юлія Кочетова, Олесь Кромпляс, Дмитро Купріян, Віталій Лазебник, Сергій Лойко, Євген Малолєтка, Ілля Миргородченко, Сергій Моргунов, Владислав Мусієнко, Сергій Полежака, Олександр Ратушняк, Денис Синяков, Владислав Содель, Олексій Фурман, Сергій Харченко, Олексій Чернишев, Ольга Якимович.

137 документальних світлин, які були зроблені на передовій і в тилу, доповнені поясненнями про місце, час та обставини зйомки.

Концепція та впорядкування книги − агенція POLE ZORU (Костянтин Чернічкін, Ганна Войтенко, Іван Чернічкін).
Графічний дизайн, художнє моделювання макета й обкладинки − Вадим Фелік.
Координатори проекту − Людмила Кузіна, Костянтин Чернічкін.
Редактори− Інна Корнелюк, Ольга Руденко, Ірина Василенко.

Арт-директор фотокниги − Антон Стогов.
Перекладач − Зоряна Шподарунок.

Консультант − Дональд Вебер.

План заходів:

3 березня — 17:00
Офіційна презентація фотокниги.

4 березня — 16:00
Дискусійний клуб з Дональдом Вебером. Реєстрація:https://goo.gl/eaAHv6.

5-8 березня (Educatorium)
Авторські зустрічі з фотографами:
https://www.facebook.com/events/631129900405067/
Олександр Васюкович, Сергій Лойко, Йосип Сивенький. Олександр Глядєлов, Брендан Гоффман, Макс Левін, Олесь Кромпляс, Сергій Полежака, Анатолій Степанов, Дмитро Купріян, Олександр Чекменьов.

Місце проведення презентацій та зустрічей з авторами проекту — галерея ДУКАТ, Київ.

Фото до матеріалу — cultua.media

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

семнадцать − два =