Маленька українка «взірвала» youtube власним різдвяним відеозверненням до ворогів України!

в "Репортаж"

Про гідність, честь та ідею українського народу, про мрію мати величну і сильну державу, а також про те, що ворогам слід опасатися на нашій землі навіть мертвих, які готові піднятися з могил, аби захистити її, 5-річна мала патріотка артистично і переконливо прочитала виразні вірші на захист українців — в youtube!

Понад 76 тисяч переглядів наразі має це відео, автор якого зазначив: «Аж сльози покотились… Вустами малечі каже істина… Це наша манюня, це наше майбутнє!»

Таку кількість переглядів відео здобуло усього за добу, адже було опубліковане ще вчора, в переддень Різдва. Справжнє привітання України зі святвечором та благодатним святом народження Сина Божого, нашого небесного покровителя — Ісуса Христа.

Автор поетичних слів лишився невідомим, як лишилася неназванною і виконавиця вірша. Втім, дівчинка звучить і виглядає вкрай патріотично: в синьо-жовтому одязі та з нотками сміливої погрози в бік «злих людей» — в голосі. Її впевнені слова щодо того, що українська земля ніколи не належатиме ворогу, адже її захищає дух пращурів та сам Господь, і навіть жінки та діти тут готові боротися за національну ідею гідності та свободи, — справді надихає!

З Різдвом усіх нас, і нехай переконанння якомога скорше втіляться в реальність — й Україна зкине з тіла загарбницьку «заразу» та вступить в еру процвітання і відновлення!

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

18 + семь =