Кремінь відсвяткував День Незалежності України — рекордно!

в "Город"

Кремінь таки показав рекордну кількість людей у вишиванках на Параді на честь Дня народження України! Тож, мешканці Кременчука більше ніж достойно відсвяткували 25 річницю Незалежності нашої держави. Символічно — 25 тисяч кременчужан пройшлися вчора урочистим Парадом вишиванок центральною вулицею міста та фінально усі разом, на головній міській площі, заспівали Гімн української держави. Історична відеофіксація цих натхненних святкових подій — в нашій публікації.

Центральною вулицею міста — вздовж Соборної — мешканці і гості міста пройшлися урочистим святковим маршем. Передував цьому дійству масштабний велопробіг патріотів. Апофеозом ходи та велопараду стало колективне виконання Гімну України кременчужанами на площі Перемоги міста!

Автор відео — Ірина Горнєва

За попередніми даними міської преси, Парад вишиванок у нашому місті таки став рекордним, адже у ньому прийняло участь не менше 25 тисяч містян. А от до велопробігу за годину до того долучилося близько двох з половиною тисяч мещканців Кременчука — на чолі з його мером Віталієм Малецьким!

Після Параду вишиванок кременчужани зібралися на площі Перемоги, де усі разом втілили в життя іще один історичний український рекорд — акапельно виконали Гімн України. Таким чином, Кременчук привітав Україну з Днем народження та передав привіт усім іншим українським містам, продемонструвавши наочно — українці єдині!

Автор відеооператор видання «Кременчуцька газета» Олександр Грінченко

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

19 − 2 =