В рамках Громадського бюджету відреконструюють культурний майданчик Кременя #Adapter

в "Город"

У проекті «Громадський бюджет» Кременчука переможцями, як і планувалося, стали мешканці 11 районів міста. Цікавим є той факт, що кременчужани у 9 з 11 випадків проголосували за облаштування дитячих та спортивних майданчиків. Рухливо виховувати дітей та займатися спортом — в пріоритеті у мешканців Кременя. Втім, не забули і про культуру, а отже, Кременчук — культурний!

Міська преса в гостях у Альтернативному культурному центрі Кременчука #Adapter

Серед усіх проектів переможців — реконструкція та ремонт комунального приміщення, в якому знаходиться Альтернативний культурний центр Кременчука #Adapter.

Також, кременчужани побажали встановити освітлення міських провулків зі «смачними», як у казці чи мультфільмі, назвами — Фруктовий та Абрикосовий. Ось такі чудеса кояться в рамках проекту «Громадський бюджет» у Кременчуці.

Проектів, пов’язаних з ремонтом чи облаштуванням спортивних майданчиків, ми серед переможців нарахували 3. Відповідно, 6 проектів задовольнять прагнення кременчужан-батьків, що піклуються про якість дозвілля власних дітей.

Нагадаємо, всі 11 проектів охопили 11 районів міста. Серед них такі: Центр, Раківка, Ревівка, Пивзавод, Нагірна, Нагірна 2, Молокозавод, Молодіжний, Крюків, Занасип I, II та III (як один район).

Альтернативний культурний центр Кременчука #Adapter існує у місті рік, та функціонує з минулого листопада. Його було відкрито завдяки наполегливості та старанню місцевих активістів та гранту від інституту Гьоте в Україні. Представники цієї інституції були присутніми на відкритті центру для розвитку творчих ініціатив кременчуцької молоді, разом з культурними активістами з Івано-Франківська та Львова.

Сьогодні приміщення культурного центру існує завдяки проектам арт-активістів Кременчука, які здебільшого реалізуються за підтримки різноманітних донорів, в тому числі, Британської Ради в Україні.

Втім, для подальшого якісного утримання та розвитку цього місця в місті потрібна саме підтримка останнього. Надзвичайно важливо, що кременчужани усвідомлюють всю значимість підтримки такого місця власними голосами і віддали їх на благо його розвитку!

#Adapter, як майданчик для розвитку творчих ініціатив кременчужан, завжди відкритий для всіх. Тож, таке рішення на користь культури сприятиме появі в Кременчуці нових свіжих та цікавих арт-проектів та ідей, що змінять на краще і урізноманітять життя промислового, втім сучасного міста, яке живе в ногу із часом!

$mirnoV@

 

 

 

 

1 Comment

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

двенадцать + девятнадцать =