Спогади Лазуткіна про Кремінь тішать місцевих літературних фанів та активістів

в "Город/Цитатник"

Відомий поет та телеведучий Дмитро Лазуткін тепло відгукнувся про Кременчук після відвідин міста у рамках всеукраїнскього літературного проекту МЕРЕЖА. Детальніше — в матеріалі.

1937098_1193669543979749_8427730138292710579_n
Телеведучий Дмитро Лазуткін та його співрозмовник Рефат Чубаров у студії телеканалу UA: Перший

Знаний український поет з творчим багажем в 9 поетичних збірок, успішний кікбоксер, спортивний коментатор, телеведучий.. Дмитро Лазуткін відвідав Кременчук 2 грудня минулого року. І, вочевидь, прийомом залишився цілком задоволений. Приймав відділ абонементу Центральної міської бібліотеки на Соборній, 11.

Коли в ході все тієї ж МЕРЕЖІ вже одеські журналісти поцікавились у автора його враженнями щодо аудиторії в різних українських містах, Дмитро тепло згадав кременчужан.

— Ясна річ, що у таких містах як Київ або Львів люди знають, чого чекати, на кого вони приходять, і українських письменників всі вони бачать доволі часто. А ось такі міста як Кременчук, Ніжин, Кривий Ріг – це можливість побачити абсолютно іншу аудиторію, поспілкуватися з нею та зрозуміти. Особливо приємно, коли виступаєш, приміром, у Кременчуці, а хтось в залі сидить і цитує твої вірші. Або у Запоріжжі до мене підійшов хлопчик та читав вірші з книги, яка вийшла 10 років тому… Де він це взяв? Чому вивчив це напам`ять?

Звісно, приємно і нам, кременчуцькій публіці, котра цінує творчий доробок автора і захопливо реагує на такі от спогади. Ну що тут скажеш, Дмитре, приїздіть до нас ще!

Джерело цитати — litoda.od.ua

На головному фото до матеріалу — Дмитро Лазуткін спілкується з пресою у Кременчуці в рамках МЕРЕЖІ

Публікація $mirnoVa

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

четырнадцать − 11 =