Ліга Сміху у Кременчуці: артистизм — на максимумі, енергетика — на взльоті, і без «сексу телефоном» не обійшлося! 

в "Город"

Вчора, 15 березня, у Кременчуці виступили топові українські команди телевізійного проекту КВК каналу «1+1» «Ліга Сміху» червоно-чорні «VIP Тернопіль» та синьо-білі «Днепр». Розігрівали місцеві — збірна «Лукас», рівень акторської майстерності та дотепність гумору котрих значно виріс у порівнянні з минулим роком, знову ж таки, після участі у зйомках вищезгаданого проекту. Тренером наших хлопців там, нагадаємо, був саме капітан команди «Днепр», шоу-мен та телеведучий Ігор Ласточкін, котрий вчора разом з хлопцями власної команди вдало смішив кременчужан аж до сліз!

Концерт тривав майже дві з половиною години, а у глядацькому залі не було жодного вільного місця, ні в партері, ні на балконах. Протягом усього часу команди показали клас та безліч дотепних міні-постановок на тему стосунків між хлопцями та дівчатами, сексу, українського села, призвичаєння українських чоловіків до гіркої традицій запою, нової поліції, боржників Приватбанку та відпочинку українців за кордоном.

Жарти про боржників Приватбанку, з яких колектори вибивають гроші, дістаючи навіть з того світу через ворожок, звучали в програмі команд кілька разів. Нажаль, актуальне для українців питання — борги в банки! Збірна Кременчука «Лукас» навіть показала мюзикл на цю тему, слід відзначити, з цікавими режисерськими рішеннями та додатковими декораціями. Співали хлопці самі і вживу. Загалом, всі команди багато співали, демонструючи заведеному Кременчуку неабияку музикальність та вокальні здібності.

Під час батлу артисти отримували запитання прямо із зали, прозвучало близько десятка запитань, на які команди відповідали швидко і смішно! Ефективно, простіше кажучи. Кременчужан здебільшого цікавило яким чином команди обирали колір костюмів, які, на думку команд, існують пікап-інструменти для чоловіків та як потрапити на Лігу Сміху.

Команди на очах у глядачів ніби сперечалися між собою за першість та крутість! Втім, внутрішня приязнь та допомога одне одному навіть у батлі видавали справжню дружбу акторів КВК кращих команд Західної та Центральної України.

— Ми такі круті, шо коли їдемо містом, то президентський кортеж притискається до узбіч, аби дати нам дорогу! — заявила команда «VIP Тернопіль», «Днепр» не відставав.

Ведучими вечора стали актори насправді дружніх команд з Тернополя та Дніпра, в програмі виступів традиційно мала місце презентаційна розминка, батл та фінальний блок кращих гумористичних сценок, після якого улюбленців публіки бурхливими оваціями провели до наступних гарячих зустрічей!

Артисти команди «Днепр» зізналися, що в Кременчуці вперше, втім зал прийняв хлопців настільки тепло, що вони вирішили навіть показати кременчужанам пікантну мініатюру «не для ТБ» — про гравців інтелектуального телешоу «Що? Де? Коли?» Проводжаючи акторів, зал аплодував стоячи. У фіналі зустрічі популярних телегумористів з кременчуцькою публікою, актори обох команд разом виконали на сцені пісню «Все буде добре» на музику Слави Вакарчука і власні слова — про важливість сміху та позитивного настрою в житті кожного з нас!

Розігрів від кременчуцького «Лукаса»

Ігор Ласточкін в ролі Григорія Лепса

Батл та гравці команди «VIP Тернопіль»

Зал МПК Кременя «порвало»!

Фото — Віктор Петров

$mirnoV@

gazeta.net.ua

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

8 − 6 =