Благодійний концерт-присвяту співачці Квітці Цисік подарує українцям квітнева столиця

в "За городом/Постер"

На початку квітня в столиці, в рамках україно-американського благодійного проекту «Незабутня Квітка», існуючого з 2007 року, пройде благодійний концерт-присвята американській співачці українського походження Квітці Цісик. Станеться подія 4 квітня, в день пам’яті співачки, у Національній опері. Ведучим вечора буде міністр культури України Євген Нищук.

Українська співачка Оксана Білозір

У рамках концерту прозвучать оригінальні голосові фонограми Квітки Цісик та вокал Оксани Білозір, покажуть  архівні відео першої. Про це вчора повідомили ukraineartnews.com.

Міністр культури України Євген Нищук

Окрім всього, в ході заходу відбудуться виступи скрипаля з Канади Василя Попадюка, львівського співака Павла Табакова, американського музикантка Брія Блессінга.

Квітка Цісик

Нагадаємо, що усі заходи вищезгаданого проекту завжди проводяться як благодійні, з наступним перерахуваням коштів в онкоцентри країни. Усі жінки в сімї Цісик помирали від раку грудей. Цьогоріч на концерті передадуть 100 тис. грн. для придбання пересувного мамографа «Квітка» для профілактики і лікування раку молочної залози серед жінок Києва.

У 2007 році такий самий мамограф передали в користування лікарням Вінничини.

gazeta.net.ua

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

один × два =