Шукав себе і віднайшов: кременчужанин розпочав підкорення проекту Х-фактор

в "Город/Персона"

Кременчуцький студент Влад Володін вже одного разу пройшов серію кастингів на шоу Х-фактор, втім, з невідомих причин, куратори проекту попросили хлопця подавати свою кандидатру на наступний сезон. На досягнутому Влад зупинятися не збирається, адже переконаний, має музичний Х-фактор.

Влад, наскільки я знаю, ти не є корінним кременчужанином?..  

— Так, дійсно, я народився в Глобинському районі, втім, 4 роки вже проживаю у Кременчуці. Тут навчаюся в училищі за спеціальністю «Електромонтер з ремонту та обслуговування». Але не дивлячись на таку спеціальність, я маю хороші успіхи в музиці.

— А чому не став далі професійно розвивати музичні здібності?

-Коли вибирав майбутню професію, усі довкола мене відмовляли від музики, мовляв, цим на життя не заробиш. І я послухав. Це, мабуть, одна з моїх найбільших помилок до сьогодні. Звісно, я не покинув творчості, займаюсь вокалом вже 4-й рік, приймаю участь в різних конкурсах Кременчука та інших міст.

Це правда, що в 2016 ти боровся за звання «Студента року» і навіть встиг спробувати себе на всеукраїнському шоу «Х-фактор»?

— Це дійсно так. Втім, в трійку кращих як «студент року» я не потрапив, але дуже добре себе зарекомендував. З «Х-фактором» трішки інша стуація, пройшов всі попередні кастинги, співбесіди з продюсерами телеканалу СТБ. Але так трапилось що за два дні до зйомок мені зателефонували і попросили: «приїжджайте наступного разу», без пояснення причини. Потім, вже з часом, я виніс з цього великий урок для себе, і цей випадок слугує для мене додатковою мотивацією.

Збираєшся йти на наступний сезон?
— Звичайно. Вже зараз плідно працюю зі своїм педагогом з вокалу, обираємо репертуар. Хоча, я мабуть і радий, що в попередній сезон мені не вдалось потрапити в ефіри шоу. Протягом останнього року  я став морально сильнішим, вокально майстернішим, час пролетів не дарма!

Ти навчаєшся і працюєш, я так розумію?

-Так, я працюю в мережі міських кав’ярень «Кофан», водночас намагаючись приділяти достатньо часу для музики. Мені припала до душі сфера обслуговування, втім в майбутньому я бачу себе тільки в творчості. Окрім співу, обожнюю фотографію. Сам не боюся камери і навіть останнім часом думаю про те, що було б не погано сфотографуватися для якогось журналу, така собі невелика мрія.

Виступаєш десь?

— Наразі вся моя публіка — це студенти мого навчального закладу. Іноді запрошують на приватні вечірки чи тематичні вечори. Найближчій з них станеться 4 лютого в антикафе «КоZмоZ», у стилі 60-х.

Кльово, що тут скажеш! А як на рахунок спробувати себе в проекті «Супермодель по-українськи»? )

— З цим я визначився. Це, звісно, класно, але я більше надаю перевагу музиці. Тим паче, я не вважаю що маю аж таку вже модельну зовнішність.

Сам пробував писати слова чи музику?

— Пишу слова, але авторських пісень поки що не маю.

Які власні якості вважаєш важливими для досягнення успіху?

— Вміння ніколи ні перед чим не зупинятись. Завжди тримаю ціль у фокусі, вперто до неї йду. Можу раптово чи в останній момент вирішити поїхати в чуже місто на кастинг, для мене не існує страху. Вважаю, для будь-якого переможця визначальним є процес творення самого себе, сильного, цілеспрямованого та впертого. Ніхто за нас не зробить те, що мусимо зробити ми, і так, як це бачимо саме ми! Я розумію це з дитинства.

Кому подякував би за підтримку?

— Звісно, дуже дякую своїй мамі, яка виховала мене з усвідомленням власної відповідальності. А ще, всім проблемам і негараздам в житті, які не проходять дарма. Як не крути, а вони дають непоганий гарт.


І наостанок, що ти можеш побажати сучасній молоді, твоїм одноліткам?

— Терпіння і цілеспрямованості! Ніколи, ніколи не опускати руки. Я вірю і знаю, ми — велике майбутнє нашої країни.

Автор Анастасія Зімниця, учасниця проекту Альтернативна школа журналістики Кременчука «Media Base».

#mediabaseua #mediabaseua_анонс

#mediabaseua_контент #mediabaseua_smirnova

#britishcouncil

Редактор $mirnoV@

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

19 − 10 =